Nuotr.: V.Mikaitis
Nuotr. V.Mikaitis

Prestižinėje „Eurocamp“ stovykloje Italijoje antrųjų rungtynių metu akis į akį susitiko penki joje dalyvaujantys lietuviai.

Kristupo Žemaičio, Regimanto Minioto ir Martyno Sajaus atstovaujama „Timberwolves“ 46:33 šventė pergalę prieš „Mavericks“ su Gyčiu Masiuliu bei Arnoldu Kulboka.

Daugiausiai iš tautiečių rungtyniavo Žemaitis, kuris per 28 minutes krepšio neatakavo, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius.

Miniotas žaidė 11 minučių, per kurias pasižymėjo 4 taškais (2/3 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius bei 1 sykį suklydo.

Epizodiškai ant parketo pasirodęs Sajus rungtyniavo tik 2 minutes ir atkovojo 1 kamuolį.

Masiulis per 12 minučių pelnė 6 taškus (1/3 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį.

Tuo metu Kulboka pasižymėjo tik 1 tašku (0/3 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius ir 2 kartus suklydo.

„Mavericks“: Ismaelas Bako 6 (9 atk. kam.), Gytis Masiulis 6, Berkanas Durmazas 4, Alexanderis Madsenas 4.

„Timberwolves“: Emircanas Kosutas 10, Abdoulaye N'Doye 8, Dzananas Musa 6.

Penktadienio popietę šeštasis stovykloje dalyvaujantis lietuvis Martynas Echodas pergalingose „Raptors“ rungtynėse 43:27 prieš „Wizards“ per 12 minučių pelnė 5 taškus (1/2 dvitaškiai, 3/8 baudos) ir atkovojo 2 kamuolius.

2017-06-09 21:25