Nuotr.:

Atėnų „Panathinaikos“ komanda po dvejų metų pertraukos dramatiškai triumfavo Graikijos pirmenybėse.

Daugiausia pelno: Mike James

Xavi Pascualio vadovaujama ekipa penktajame mače išvykoje 66:51 (14:17, 22:10, 21:10, 9:14) įveikė Pirėjo „Olympiakos“ ir seriją iki trijų pergalių laimėjo 3-2.

Atėnų klubo istorijoje šis titulas – 36-asis.

Po trijų kėlinių „Panathinaikos“ užtikrintai pirmavo 57:37 ir tuomet aikštės šeimininkai bandė sugrįžti į rungtynes.

„Olympiakos“ ketvirtojo ketvirčio pradžioje spurtavo 11:2 bei sumažino savo atsilikimą iki 11 taškų – 48:59.

Visgi po to K.C. Riversas pataikė iš toli, Chrisas Singletonas sudrebino varžovų krepšį dėjimu iš viršaus ir „Panathinaikos“ kontrolės iš savo rankų nebeišleido – 64:58.

Tuomet išpuolį surengė „Olympiakos“ sirgaliai, kurie pradėjo deginti fakelus. Į nevaldomą situaciją sureagavę teisėjai nusprendė trumpam sustabdyti rungtynes.

Aikštę palikę žaidėjai į ją sugrįžo po to, kai fanai buvo išprašyti iš arenos.

Tragiškai šis mačas susiklostė „Olympiakos“ lyderiui Vassiliui Spanouliui, kuris per 33 minutes pelnė 9 taškus (1/3 dvitaškiai, 1/8 tritaškiai, 4/6 baudos), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 5 sykius suklydo bei užsidirbo 2 blokus.

„Olympiakos“: Dimitrios Agravanis 10, Vassilis Spanoulis 9 (2/11 metimai), Kostas Papanikolaou 7.

„Panathinaikos“: K.C. Riversas 13, Nickas Calathesas 12, Mike'as Jamesas 11 (10 atk. kam.), Nikos Pappas 10.

2017-06-12 13:19