Trečiasis Turkijos krepšinio lygos finalo serijos mačas Stambule baigėsi tuščioje „Bešiktaš“ arenoje.

Iki susitikimo pabaigos likus 90 sek., vienas arbitrų technine pražanga nubaudė „Bešiktaš“ komandos atsarginių suolelį, o tai iššaukė audringą vietos sirgalių reakciją. Į aikštę iš tribūnų pradėjo skrieti daiktai, o teisėjai dėl to privalėjo nutraukti rungtynes. Pertraukos metu keli sirgaliai mėgino veržtis į aikštelę. Mačas buvo baigtas tik arenai ištuštėjus.

Rungtynes per pratęsimą 86:80 laimėjo Stambulo „Fenerbahče“ komanda. Serijoje iki keturių pergalių Željko Obradovičiaus auklėtiniai dabar pirmauja 3-0, o iki titulo jiems trūksta vos vieno laimėjimo.

Beje, tai nebuvo pirmas kartas šiose rungtynėse, kuomet jos buvo stabdomos. Arbitrai tokių priemonių ėmėsi dar pirmajame kėlinyje, tačiau tąkart susitikimas buvo pratęstas po 15 minučių.

„Bešiktaš“: D.J. Strawberry 22, Vladimiras Štimacas 13, Michaelas Rollas 11.

„Fenerbahče“: Bogdanas Bogdanovičius 23, Janas Vesely ir Melihas Mahmutoglu po 12, Ekpe Udoh (12 atk. kam.) ir Bobby Dixonas po 11.

2017-06-15 00:26
straipsnis
Serijoje iki trijų pergalių Željko Obradovičiaus auklėtiniai dabar pirmauja 3-0, o iki titulo jiems trūksta vos vieno laimėjimo. Nu nors karta kazka parasykit o ne vien copy paste