Keturi žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių ir Panevėžio „Techasas“ iškovojo pergalę pirmosiose SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurės rungtynėse. Panevėžiečiai namie 79:56 (28:16, 15:19, 20:9, 16:12) sutriuškino „Alytų“.

Šeimininkai atitrūko antroje dvikovos dalyje. Įpusėjus mačui jų persvarą siekė vos 8 taškus (43:35), tačiau po ilgosios pertraukos pelnę 6 taškus be atsako jie įgijo 14 taškų pranašumą – 49:35. Nors alytiškiai dar priartėjo (51:42), tačiau kėlinio pabaigoje „Techasas“ vėl spurtavo, šįkart 12:2 ir prieš paskutinį ketvirtį jau pirmavo triuškinamai – 63:44.

Per paskutines 10 minučių Aurimo Matulevičiaus auklėtiniai dar labiau padidino savo persvarą.

„Techasas“: Žydrūnas Urbonas 19 taškų, Christopheris Hillas 15 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Mindaugas Budzinauskas ir Mike’as Smithas po 14, … Kerry Gibsonas 4 (17 atk. kam.).

„Alytus“: Marius Janišius 23 (11 atk. kam.), Saulius Kazevičius 8.