Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Jeruzalės „Hapoel“ komanda po metų pertraukos iškovojo Izraelio čempionato titulą. Fantastiškai žaidusio Jerome'o Dysono vedama komanda pirmenybių finale 83:76 (13:14, 28:27, 24:11, 18:24) palaužė Haifos „Maccabi“ ekipą.

Daugiausia pelno: Curtis Jerrells

Dysonas finale sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes. 30-metis gynėjas pelnė 30 taškų, atkovojo 6 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Didžiąją dalį taškų įžaidėjas pelnė antroje susitikimo dalyje.

Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus (41:41), tačiau rungtynes išsprendė trečiasis kėlinys, kurį „Hapoel“ laimėjo 24:11. Likusį rungtynių laiką Jeruzalės ekipa išlaikė saugų pranašumą.

Pirmąjį Izraelio čempionų titulą iškovojo ilgametis NBA žaidėjas Amar'e Stoudemire'as. Aukštaūgis šiame susitikime per 14 minučių pelnė 6 taškus bei atkovojo 7 kamuolius.

„Hapoel“: Jerome'as Dysonas 30 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Curtis Jerrellsas 16 (5 rez. perd.), Tarence Kinsey 16.

„Maccabi“: Gregory Vargas 30 (6 rez. perd.), Orlandas Mendezas 14, Kevinas Pinkley 13.

2017-06-16 10:50