Nuotr.:

Italijos nacionalinių pirmenybių finalo serijoje į priekį vėl išsiveržė sudėtingą pergalę iškovojusi Venecijos „Umana Reyer“ komanda.

Daugiausia pataiko: Hrvoje Peric

Walterio De Raffaele auklėtiniai namuose 65:63 (16:18, 12:20, 16:14, 21:11) palaužė Trento „Dolomiti Energia“ pasipriešinimą.

MarQuezo Hayneso vedami šeimininkai po trijų kėlinių dar turėjo 8 taškų deficitą, tačiau puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinys leido jiems švęsti svarbią pergalę.

Paskutinėmis rungtynių sekundėmis pergalingą tolimą metimą pataikė Michaelas Bramosas.

Serijoje iki keturių pergalių „Umana Reyer“ dabar pirmauja 3-2. Šeštosios ir galimai lemiamos rungtynės antradienį vyks Trento mieste.

„Umana Reyer“: MarQuezas Haynesas 13, Tyrusas McGee 11, Melvinas Ejimas 9, Michaelis Bramosas ir Hrvoje Peričius po 7.

„Dolomiti Energia“: Dustinas Hogue 17, Aaronas Craftas 16 (8 atk. kam.), Shavonas Shieldsas, Andresas Forray ir Diego Flaccadori po 6.

2017-06-18 23:18
Keičiasi lyderiai Italijoje.Anksčiau Milanas,Siena,Bolonija buvo aiškūs flagmanai.Dabar jau ateina Trento,Venecijos,Emilijos Redžo eilė.Persigrupavimas akivaizdus ir nėra tokio aiškaus favorito.

--
2017-06-18 22:57
Tiek vakar LBN finale, tiek šiandien šiose rungtynėse pergales išplėšė lemiami metimai paskutinėmis sekundėmis komandų, kurios atsilikinėjo visas rungtynes. Džiugu, kad vis dar yra tokiu gerų varžybų tokioje klubinio sezono stadijoje.
2017-06-18 22:00
matulionis
šis mačas parodė, kad komandos labai lygios. manau tikrai prireiks septintųjų rungtynių