Nuotr.: LKF
Nuotr. LKF

Lietuvos vaikinų jaunimo rinktinės (U19 ir U20) tarpusavyje sužaidė jau trečiąjį kontrolinį mačą. Šį kartą triuškinančiu skirtumu rungtynes laimėjo vyresniųjų rinktinė.

Didesnio pasipriešinimo nepatyrę Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai rezultatu 109:68 (34:9, 18:21, 26:23, 31:15) įveikė devyniolikmečių komandą.

Nuo pat pirmos rungtynių minutės vyresnieji atitrūko ir leidę pelnyti vos 9 taškus, ketvirtį laimėjo 34:9. Antrajame rungtynių kėlinyje vaizdas per daug nesikeitė, devyniolikmečių rinktinei priartėti nepavyko ir prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 50:32.

Trečiajame rungtynių ketvirtyje toliau geresnį žaidimą demonstravo dvidešimtmečių ekipa. Skirtingai nei praėjusiose rungtynėse ketvirtajame kėlinyje vyresnieji devyniolikmečiams priartėti neleido ir tik dar labiau padidinę savo pranašumą rungtynes laimėjo triuškinamu rezultatu 109:68.

Lietuva U20: Martynas Echodas 23 (5 atk. kam.), Martynas Varnas 21 (5 rez. perd.), Laurynas Birutis 18 (9 atk. kam.)

Lietuva U19: Tadas Sedekerskis 10 (6 atk. kam.), Rokas Gadiliauskas 9 (4 atk. kam), Rokas Jokubaitis 12.

Abi rinktinės birželio 23 dieną išvyksta į turnyrus Prancūzijoje. Pasaulio čempionatui besiruošianti Lietuvos U20 rinktinė draugiškame turnyre susitiks su Ispanijos, Kanados ir Prancūzijos komandomis.

Rimanto Grigo auklėtiniai besiruošiantys Europos čempionatui kovos su Turkijos, Prancūzijos ir Ukrainos ekipomis.

Rungtynių akimirka:

Trenerių komentarai:

2017-06-19 22:43
Partynas Mocius
Džiugu dėl Biručio, kad toliau demonstruoja tokį žaidimą. Varnas irgi po traumos per trejas rungtynes pelno maždaug po 20 taškų. Jai taip ir toliau U-20 ims medalius