Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Pastaruosius ketverius metus Lietuvos krepšinio lygai (LKL) vadovaujantis Remigijus Milašius dar bent vieną kadenciją eis lygos prezidento pareigas.

Tai paaiškėjo visuotiniame LKL susirinkime, kuriame vienas esminių klausimų ir buvo prezidento rinkimai. Milašius juose buvo vienintelis kandidatas.

Konferencijos metu Milašius atsiskaitė už nuveiktus ketverių metų darbus ir pateikė veiklos planą kitai kadencijai. Milašius klubų atstovų buvo išrinktas vienbalsiai.

Milašius savo kandidatūrą dalyvauti rinkimuose pateikė tik sezonui einant į pabaigą. Dabar prezidentas atskleidė jaučiantis, jog jam LKL organizacijoje dar liko nebaigtų darbų.

„Užverčiame ketverių metų puslapį ir viską pradedame taip, lyg nuo tos dienos, kai atėjau prieš ketverius metus. Strategiškai viskas keisis. Nebuvau entuziastas, kuris galvojo, kad liks kitai kadencijai, bet turiu dar nepadarytų darbų“, – pasakojo Milašius.

„Mūsų komanda išbyrėjusi. Vieni išvažiavo, kiti perėjo kažkur kitur. Nelaikėme, nepildėme komandos, nes buvo neaišku, ar aš liksiu. Dabar tie, kurie yra suplanuoti komandoje, esminiai komandos nariai sėdi šalia. Mes tęsime darbus. Varžybų direktorė Rasa Liuimienė, generalinis direktorius Romualdas Brazauskas, projektų vadovė Agnė Rudytė, komercijos direktorius Žygimantas Surintas lieka. Komanda pasipildys dar kokiais 3 žmonėmis, bet jie yra laisvi. 2 žiniasklaidos atstovai, rinkodarai žmogus. Komanda pajaunės“, – kalbėjo perrinktas LKL prezidentas.

Nuotr. Fotodiena.lt/R.Lukoševičius

Vainauskui dėkoja už indėlį į krepšinį

Pasibaigus LKL sezonui, tiek Milašius, tiek ir generalinis LKL direktorius Romualdas Brazauskas išvyko atostogų, todėl iš tolėliau stebėjo didelio atgarsio sulaukusį „Lietuvos ryto“ prezidento Gedvydo Vainausko rasistinį išsišokimą. 

LKL į šį skandalą sureagavo itin kukliai. Išplatintame lygos pranešime buvo smerkiamas rasizmas, tačiau Vainausko pavardė šiame kontekste net nebuvo paminėta. Vis dėlto, dabar Milašius pareiškė nepateisinantis tokio Vainausko išsišokimo.

„Visi keliavome, visi atostogavome, ofise liko viena Agnė. Aš būčiau atsiliepęs ir (apie tai) pasakęs. Esminis dalykas – mūsų pozicija išreikšta. Kas liečia pono Vainausko žodžius, aš, kaip prezidentas, jų nepateisinu.

Gal jam išsprūdo, gal jis ne taip sudėliojo. Bet aš esu ir klubų atstovas, negaliu dar užvažiuoti, turiu ginti. Tie žodžiai mūsų nepuošia. Klubai ir lyga viename kontekste. Dabar pasikeitė savininkai ir gal to neeskaluokime.

Gedvydas atidavė 20 metų krepšiniui, reikia pasakyti „ačiū“. Buvo gražių pergalių. „Lietuvos rytas“ buvo ir čempionas, ir antroje vietoje, tad žmogui reikia nulenkti galvą, kad sukūrė ir padarė tiek visko po „Statybos“. Dabar nauji savininkai. Antanas (Guoga – aut.) ne naujokas, jis grįžęs iš Australijos, rėmė rinktinę, nupirko bilietą į Stambulą, kada reikėjo sumokėti.

Jam tai prie širdies, jis kalba apie Vilniaus krepšinį, kad tai yra visų. Geri žodžiai, geras tonas. Pasiilgome intrigos. Pasiilgome salėje žiūrovų. Jeigu reikės pagalbos ar konsultacijos, mes pasiruošę padėti“, – palankiai apie „Lietuvos ryto“ dalininkų pasikeitimą atsiliepė Milašius.

Naujas vardas

Lygos prezidentas atskleidė, kad pirmenybės „Tete-a-Tete Casino-LKL“, kaip buvo iki šiol, nebesivadins, kadangi su generaline rėmėja sutartis jau baigėsi. Milašius informavo, kad lyga turės naują vardą.

„Vyksta derybos su potencialiu lygos rėmėju. Informuosime artimiausiu metu“, – trumpai šią situaciją komentavo Milašius.

Nuotr. Fotodiena.lt

Komandų skaičius nesikeis

Milašius norėtų dar labiau išauginti lygos populiarumą ir sako sieksiantis, kad lyga eitų į kitas rinkas, netgi į Pietų Ameriką. Jis taip pat tikisi, kad daugiau dėmesio krepšiniui atsiras televizijose.

Dėl to LKL derasi su TV3, kad būtų transliuojamos rungtynės ne tik savaitgaliais, tačiau ir darbo dienomis. Bus siekiama per televiziją transliuoti ir visas Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) rungtynes, daugiau parodytų atkrintamųjų varžybų dvikovų.

„Rungtynes norėtume filmuoti su daugiau kamerų, kad atsirastų galimybė pakartojimus rodyti ir internetinėse transliacijose. Norėtume ir televizijos laidos prieš rungtynes, savaitinę laidą per rungtynių pertrauką. Siekiame labiau eiti į televiziją“, – sakė Milašius.

LKL prezidentas sako atsisakęs minčių didinti komandų skaičių lygoje. Nors anksčiau jis svarstė apie 12 ar net 14 komandų, dabar apsistojo ties 10.

„Aš buvau už tai, kad reiktų ieškoti galimybių dėl kitų komandų. Dėl to buvau susitikęs ir su Rygos VEF. Bet LKL yra brangus vardas ir išanalizavęs situaciją, pasikalbėjęs su klubų vadovais, negaliu iš LKL padaryti Baltijos turnyro.

Kitas dalykas, kad nėra daug tos medžiagos. Lietuva – maža šalis, finansų tokių nėra. Matau finansines galimybes Marijampolėje, tik ji galėtų pakeisti dešimtą komandą pakeisti. Nematau galimybių, kad būtų 12-14 komandų“, – sakė lygos prezidentas. 

Milašius LKL prezidentu tapo 2013 metais. Tuomet jis pakeitė nuo 2002 šias pareigas ėjusį Šarūną Kliokį.


Rodyti komentarus
2017-06-20 20:07
zddz
maziausiai 12 komandu turi pasiekti. Nera galimybiu? Kodel pasvalys ir prienai turi galimybes budami kaimai o 3 kartus didesni telsiai ar taurage negali ane?

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-06-20 20:00
ff
gal ir buvo nesamoniu padaryta, bet nuo milasiaus atejimo lyga tik stiprejo kasmet. KMT turnyras is vis prikele numirusi taures turnyra. Aisku butu puiku tureti 14 lkl komandu. bet sei dienai neimanoma
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-06-20 18:50
katamanas
didint komandu skaiciu ir daryt du ratus.. dabar tikrai perdaug rungtiniu, bent puse komandu zaidzia europos turnyruose.. kiti BBL'e.. rungtyniu sociai visiem.. apie zalgiri is vis patyliu, 36 LKL, 30 EL, mindes taure, kur dar playoffai lklo.. jei dar tenka el viduri savaites suzaist 2 rungtines, poto savaitgali pora lkl..

kai zaide procentalai aisku nesamone, kai rytas zali zaide po du ratus, kiti po keturis.. salygos turi visiem vienodos but..

12-14 komandu, du ratai manau butu pats tas.. kelt minimalu biudzeta auksciau..
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-06-20 18:09
ss
ir kas is to kad prides tu komandu? 0 idomumo ziuret kaip visi triuskins, jau turim du Nevezi ir Dzukija.. eile metu velkasi galia, perka neaiskius zaidejus ir t.t., geriau 10 bet lygis aukstesnis.. o tai vel priims palangas su marijampolem tai antirekordus vel gerins... nebent kelt reikalavima del biudzeto kad bent Prienu ar pasvalio siektu..
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-06-20 16:32
Anonimas
TURI BUTI lkl'e BUTINAI 12 KOMANDU!! pridekite Marijampole ir Telsius ar Palanga!
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-06-20 16:27
kaunas
Apgailėtinas tas Milašius. Blyn jam nėra galimybės didinti komandų skaičių. Marijampolė, Mažeikiai, Jonava, Palanga, Telšiai ir daug dar kitų miestų norėtų žaisti LKL ir galėtų. Mažiausiai 12 komandų galėtų žausti ir 2 ratais, o ne 4 kaip dabar. Net neydomu žiūrėti, kaip su tom pačiom komandom žaidžia po 4 kartus. Kalba apie Rygos VEF, tai jei nori tegul ir jie žaidžia mūsų LKL. Vis įdomiau būtų žiūrėti, nes ten stipriausia Latvijos komanda. Trūksta Milašiui lanstumo ir išmanumo. Marčiulionis buvo getiausias LKL prezidentas.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-06-20 15:34
Kirminas
Aisku bus dar vienas super pavadinimas : " margarinas lidl, visiems visada ir bet kokia proga. Dabar uz dar mazesne kaina LKL ".

Arba : " o ka tu veikei per sausio 13? O ka veiki dabar kol Lanzbergis isporcialiaves lietuva juokiasi LKL ".

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-06-20 15:06
Jonas
Galetu buti kaip eurolyga du ratai 16 komandu jonava palanga turi arenas neblogas tikrai atsirastu tu komandu.aisku su grandais butu liudna bet nuo 6 8 vietos lenteles kapotusi kaip reikalas.

Daugiau transliaciju netik savaitgaliais tai bitinybe!
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-06-20 14:47
djgaffer
Nu nemažai jis dėl LKL padarė,kad ir koks nemėgiamas būtų.Rėmėjų naujų pritraukė,klubų vadyba pagerėjo,pati lyga sustiprėjo,nupirkta pakartojimo sistema.Tik užknisa jo tas per didelis ramumas ir tylėjimas,kai vyksta skandalai.Atrodo kartais,kad net nežino,ką pasakyt.Drąsesniam jam reikia būti.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-06-20 14:21
nzn
Galetu but "Rokiskio pienines-LKL" arba koks "Grite tualetinio popieriaus fabriko-LKL"
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-06-20 13:43
Dr. Išminties Mechanikas
Iškalba Milašiaus tai kaip sovietinio biurokrato. Apie viską ir apie nieką.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-06-20 12:40
graudus vaizdas
Ir tolimesne Lietuvos krepsinio degradacija tesiasi. Tai primena nomenklatura, tarybu sajungos laikus kai visur savi ir viskas pagal partija.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 12

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas