Rusijos Superlygos finalo serijoje Maskvos CSKA ekipą nuo aukso skiria viena pergalė. Sekmadienį (06.05) išvykoje po atkaklios kovos CSKA palaužė Kšyštofo Lavrinovičiaus Maskvos "Dinamo" ekipą 91:85 (23:26, 21:22, 17:18, 30:19) ir serijoje iki trijų pergalių įsiveržė į priekį 2-1.

Po trijų kėlinių "Dinamo" dar pirmavo (66:61), tačiau ketvirtajame kėlinuke CSKA pakilo lemiamam šturmui, prieš kurį "Dinamo" krepšininkai nebeatsilaikė ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

K.Lavrinovičiui šios rungtynės nebuvo pačios sėkmingiausios karjeroje. Lietuvis per 6 minutes pelnė 4 taškus (2/2 dvitaškių), atkovojo ir perėmė po vieną kamuolį, bei tris kartus prasižengė.

"Dinamo": Lazaros Papodopoulos 22 (8 atkovoti kamuoliai), Dmitrijus Domani 17, Trajanas Langdonas 16, Mirsadas Turkčanas 15 (12 atk. kam.).

CSKA: Marcusas Brownas 27 (6 atk. kam.), Martinas Muurseppas 14, Zacharas Pašutinas ir Davidas Andersenas po 11, Sergejus Panovas 10.

Ketvirtasis susitikimas, kuris gali būti lemiamas, pirmadienį (06.06) bus žaidžiamas "Dinamo" aikštelėje.

2005-06-06 02:12
Olimpieti, gal nematai is statistikos, kad Lavriko konkurentai zymiai geriau zaide. O 3 prazangos per 6 minutes yra geras zaidimas? Be to nereikia pamirsti, kad Rusijoj tik 3 legionieriai gali vienu metu aisktej buti.
2005-06-05 21:18
Kodel neleidzia lavui lost juk per sesias minutes tiek daug padare: 4taskai, atkovojo ir pereme kamuoli.
2005-06-05 20:36