Pergalingai SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) čempionatą pradėjo Kauno „Žalgiris“. Kauniečiai Elitinio SEB BBL diviziono rungtynėse išvykoje 102:80 sutriuškino Rygos „Barons/LMT“ ekipą, kuriai atstovauja du lietuviai.

Rungtynės sėkmingiau pradėo aikštės šeimininkai, kurie antrojo kėlinio viduryje po taiklių Armando Škeles baudų buvo įgiję solidžią 8 taškų persvarą (36:28), tačiau tada po tritaškį pataikė DeJuanas Collinsas, Goranas Jurakas bei Paulius Jankūnas ir iš „Barons/LMT“ pranašumo buvo likę vos vienas taškas (38:37).

Trečiąjį kėlinį kauniečiai pradėjo spurtu 13:2 ir susikrovė dviženklį pranašumą (55:45), visgi atitrūkti svečiams varžovai neleido ir  34-ąją mačo minutę abi baudas pataikęs Gustas sumažino savo komandos atsilikimą iki 6 taškų (70:76).

Tačiau labiau priartėti kauniečiai Rygos krepšininkams neleido. Svečiai laimėjo 3 minučių tarpsnį spurtu 15:4 ir pabėgo į priekį nebepavejamai.

Kauno komanda šiose rungtynėse vertėsi be amerikiečio Tanokos Beardo.

Pralaimėjusių gretose Giedrius Gustas per 30 minučių pelnė 17 taškų (1/4 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 9/10 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Kitas „Barons/LMT“ gretose žaidžiantis lietuvis Dainius Adomaitis per 27 aikštėje praleistas minutes surinko 13 taškų (4/5 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau sykį suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 26 (8/9 dvitaškių, 11 atk. kam.), Jonas Mačiulis 16, Marko Popovičius 12 (4/7 tritaškių), Goranas Jurakas 11, DeJuanas Collinsas 11 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Mantas Kalnietis 6 (5 rez. perd.), Vaidotas Pečiukas 6, Dainius Šalenga 5, Marcusas Brownas 5, Eurelijus Žukauskas 2, Artūras Milaknis 2.

„Barons/LMT“: Giedrius Gustas 17, Armandas Škelė 15, Dainius Adomaitis 13.

Atrinkti (0) Visi (14)

geriausias pasaulyje krepsinio menedzeris,sukurk zaideja,treniruok gauk geriausia kontrakta is nba! nepraleisk ;)
-1
Nesuprantu, o kas centru zaide? Ar jo nereikejo siose rungtynese? Kazkaip pries sezona zadejo pagrindiniu centru buti Eurelijus...
2007-10-04
viskas gerai, tik man zadeto pries sezona jaunimo dalyvavimo pritruko.. norejau pamatyt motiejuna, janavicui, cepukaiti... pastaruosius jei neleidzia i aikstele, tai kam is alytaus paeme?!
2007-10-04
-6
Saunuoliai zalgirieciai su pirma oficiale pergale sveikinu sitame sezone,aisku ne paskutine:) Labai ispudingai suzaide Jankunas...saunuolis paulius....Dziugina maciulio zaidimas
2007-10-04
+3
labai idomi statistika 3pts: Jurakas 3/3, Peciukas 2/2, Jankunas 2/3, Popovic 4/7 :) na jei taip per Eurolyga, laukia smagus sezonas
2007-10-04
+2
Šelangea , geras cia tik dabar pamaciau perskaites Dyne komentara :)
2007-10-03
Suprantu basketnews nori greit pateikt informacija, bet bent jau zaideju pavardes galetu parasyti be klaidu, nes net abydna daros kai pamatai toki dalyka, kai Salengos pavarde paraso kaip kokiam zydu puslapyje...
2007-10-03
-1
Gustas sumažino savo komandos atsilikimą iki 6 taškų (70:16). cia basketnews su matematika blogai?:)
2007-10-03
+1
lietuvaiciu rungtynes galima sakyt. senkiai bepamenu kad gustas butu metes 10 baudu :D. adomaitis irgi gerai. nelabai maniau gal z laimes virs 15 tsk.