Nuotr.: LKF
Nuotr. LKF

Lietuvos devyniolikmečių rinktinė tęsia pasiruošimą planetos pirmenybėms. Rimanto Grigo auklėtiniai antrosiose draugiško turnyro rungtynėse Prancūzijoje turėjo pripažinti Kanados ekipos pranašumą 82:102 (21:26, 14:22, 20:28, 27:26).

Nuo pat susitikimo pradžios pirmavę kanadiečiai atitolo antrajame kėlinyje, kai ketvirtį laimėjo rezultatu 22:14 ir po pirmos rungtynių pusės turėjo 13 taškų pranašumą.

Per trečią kėlinį varžovai dar labiau padidino pranašumą ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus.

Pirmosiose turnyro rungtynėse lietuviai šeštadienį 74:68 pranoko ispanus.

Lietuva: Arnoldas Kulboka 24, Tadas Sedekerskis 12, Rokas Jokubaitis 11, Rokas Gadiliauskas 10.

Kanada: Lindellas Wiggintonas 32, R.J. Barretas 26, Abu Kigabas 15.

2017-06-26 12:19
tiesiog
per daug jaunu ir zioplu ... penkiese cempionato neislosi
2017-06-26 11:36
Jo
Jai treneris pasitikęs tik 3 žaidėjais nieko nebus komanda turi būti kumštis o ne žvaigždės ir visi kiti, treneris turi turėti balsą o neleisti ką nori daryti autoritetai.sekmes

--
2017-06-25 20:29
Nu kaip reikalas čia mus užmėtė du žaidėjai.Bet nieko,draugiškos lieka draugiškom.Tas Jokubaitis įdomus vaikis-jau ne pirmą kartą tarp rezultatyviausių papuola.Labiau reikės į jį atkreipti dėmesį.

--
2017-06-25 19:19
matulionis
prasileist tiek taškų nuo dviejų žaidėjų?? visi akmenys į trenerio daržą. tada pasižiūri, kad tas treneris yra mr. rimantas grigas ir vsio jsn. sėkmės, vaikinai.
2017-06-25 18:48