Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Lietuvos jaunimo (U19) rinktinė sužaidė paskutiniąsias kontrolines rungtynes prieš pasaulio čempionatą. Rimanto Grigo auklėtiniai rezultatu 66:89 (19:21, 28:28, 12:22, 7:18) nusileido JAV bendraamžių ekipai.

Rungtynių pradžia vyko atkakliai, varžovai didžiąją laiko dalį buvo priekyje ir lietuviai po pirmo kėlinio atsiliko 2 taškais (19:21). Antrąjį kėlinį geriau pradėję lietuviai ketvirčiui įpusėjus turėjo 5 taškų pranašumą, tačiau JAV krepšininkai atitrūkti neleido ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo 49:47.

Antroje rungtynių pusėje priešininkai demonstravo geresnį žaidimą ir rungtynes laimėjo rezultatu 89:66.

Lietuvos devyniolikmečių rinktinė pasaulio čempionatą pradės liepos 1 d., 18:45 val., rungtynėmis su Vokietijos ekipa.

Lietuva U19: Gytias Masiulis 16, Arnoldas Kulboka 15, Tadas Sedekerskis 12.

JAV U19: Austinas Wiley 14, Cameronas Reddishas 13, P.J. Washingtonas 13.

2017-06-29 18:16
heh
koks dar izaidejas, siai dienai 1-4 pozicijos zmones turi moketi kamuoli varytis, krepsinis nera rankinis, kad niekam nereik kamuolio varinetis..
2017-06-29 11:24
nesuprantu
bet nejaugi nėra gerų įžaidėjų ar gynėjų tarp tų pačių devyniolikmečių Lietuvoje ar bent tarp aštuoniolikmečių? Kam reikėjo imti net 2000 metų gimimo Jokubaitį ir Giedraitį? Vargu ar parveš ši rinktinė kokius nors medalius, ar bent vieną pergalę padarys? Nemanau...
2017-06-29 10:03
baikit jus dejuot,cia tik jaunimo rinktine.jei bent keli zaidejai is sios rinktines pateks i vyru rinktine tai jau bus gerai.nu neturi si karta geru gyneju,pridekit velicka i sita komanda,ir ji bus visai kita.
2017-06-29 09:24
liudnas
pasiruosimo etapas- dvi pergales, penki pralaimejimai... kazkas panasaus bus ir per cempa
2017-06-29 09:18
Kaip obuolius. Jauciu savo stiliumi atiminejo kamuolius spausdami varzovus , nes izaidejai nemoka kamuolio varytis. Siaip kanadiecia irgi pries lietuvius laimejo , ju izaidejas dare ka nori.