Vokietijos pusfinalyje antrąją nesėkmę patyrė Berlyno ALBA krepšininkai, sekmadienį (06.05) po atkaklios kovos nusileidę Frankfurto "Opel Skyliners" ekipai 76:77 (14:24, 18:17, 22:19, 22:17). Serijoje iki trijų pergalių Martyno Mažeikos komanda pralaimi 1-2.

Likus žaisti 30 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos "Alba" pirmavo (76:75) tačiau paskutiniąją kėlinio sekundę taiklus Frankfurto krepšininko dvitaškis lėmė "Opel Skyliners" pergalę.

Pralaimėjusių gretose M.Mažeika aikštėje praleido tik 3 minutes, per kurias taškų nepelnė, po krepšiu atkovojo vieną kamuolį.

"Alba": Geraldas Brownas ir Stefano Garrisas po 19 taškų, Jovo Stanojevičius 18 (9 atkovoti kamuoliai), Matejus Mamicas 8.

"Opel Skyliners": Tyrone‘as Ellisas 15, Christopheris Williamsas 14, Paskalis Rolleris, Mladjenas Sljivančaninas ir Jukka Matinenas po 11, Malickas Badiane‘as 8.

Ketvirtasis susitikimas, kuris gali būti lemiamas, antradienį vyks Frankfurte.

2005-06-05 22:49
Is jo nauda tokia, kad turi ALBA 10a zaideja, kuri jei reikia gali isleist i aikste. Bet va kokia jam is to nauda tai kitas klausimas...
2005-06-05 21:57
Na Mažeika tai ten...visiškai nedudoa jam žaist...kokia iš jo nauda tada...