Nuotr.: musukrepsinis.lt
Nuotr. musukrepsinis.lt

Europos čempionatui besiruošianti Lietuvos merginų jaunimo (U20) rinktinė išplėšė pergalę kontrolinėse rungtynėse prieš metais jaunesnę Prancūzijos ekipą. Jurgitos Štreimikytės–Virbickienės auklėtinės po dviejų pratesimų rezultatu 78:75 (20:21, 17:18, 19:11, 10:10, 9:9, 9:6) įveikė Prancūzijos rinktinę.

Rungtynės nuo pirmosios minutės vyko atkakliai ir nors įpusėjus pirmajam kėliniui prancūzės pirmavo 15:6 lietuvėms pavyko sumažinti persvarą iki minimalios 21:20. Antrajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką, tačiau geriau ketvirčio pabaigą sužaidusios prancūzės prieš ilgąją pertrauką pirmavo 39:31.

Trečiajame kėlinyje Lietuvos merginos sugebėjo išlyginti rezultatą 50:50. Ketvirtajame rungtynių ketvirtyje dominavo gynyba, kova toliau vyko taškas į tašką ir keturių kėlinių merginoms išsiaiškinti laimėtojų nepakako. Pirmajame pratęsime vaizdas nesikeitė ir rezultatas po 45 minučių vėl buvo lygus 69:69. Antrajame pratesime geriau pasirodė lietuvės išplėšdamos pergalę rezultatu 78:75.

Į pergalę Lietuvos rinktinę vedė 25 taškus pelniusi ir 13 kamuolių atkovojusi Laura Juškaitė. 15 taškų prie pergalės pridėjo Gabija Meškonytė, 14 – Rasa Knyzaitė.

Lietuvos merginų (U20) rinktinė liepos 2 dieną, 15 val., žais dar vienas rungtynes prieš metais jaunesnes prancūzes. Tai bus paskutinės draugiškos rungtynės prieš liepos 8 dieną prasidėsiančias Europos pirmenybes.