Nuotr.: LKF
Nuotr. LKF

Lietuvos merginų jaunimo (U20) rinktinė sužaidė paskutiniąsias draugiškas rungtynes prieš liepos 8 dieną prasidėsiantį Europos čempionatą.

Dvidešimtmečių rinktinė 62:69 (16:14, 12:18, 15:22, 19:15) turėjo pripažinti metais jaunesnių varžovių iš Prancūzijos pranašumą.

Dvidešimtmetės susitikimą pradėjo geriau ir po pirmų penkių minučių pirmavo rezultatu 14:6, tačiau per likusias penkias minutes varžovės Lietuvos rinktinei leido įmesti vos 2 taškus ir kėlinį laimėjo 16:14.

Antrajame ketvirtyje žaidimas vyko taškas į tašką, bet kėlinio gale vėl geriau sužaidė prancūzės, prieš ilgąją pertrauką pirmaudamos 32:28.

Trečiajame ketvirtyje žaidimas per daug nesikeitė ir krepšininkės iš Prancūzijos susikrovė dar didesni pranašumą. Paskutiniame rungtynių kėlinyje staigmenų nebuvo. Nors lietuvėms pavyko priartėti tačiau rezultato persverti nepavyko ir rungtynės baigėsi 69:62 Prancūzijos naudai.

Lietuva U20: Gabija Meškonytė 18 (6 atk. kam.), Laura Juškaitė 15, Laurita Jurčiūtė 10.

Prancūzija U19: M. Amandine 13, S. Kadlatou 12, S. Shelby 8.

Lietuvos merginų jaunimo (U20) rinktinė pasirodymą Europos čempionate pradės liepos 8 dieną, 18:15 val. Pirmosiose rungtynėse lietuvės varžysis su Latvijos rinktine. Be Latvijos B grupėje lietuvių dar laukia akistata su Portugalijos ir Italijos rinktinėmis.