Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

NBA Vasaros lyga Orlande pasiekė finišo tiesiąją. Turnyro čempionais po itin atkaklios kovos tapo Dalaso „Mavericks“ krepšininkai.

Gimimo vieta: Brazilijos Federacinė Respublika

Finale „Mavericks“ per pratęsimą 83:81 (18:19, 19:23, 22:27, 15:5, 9:7) pranoko Detroito „Pistons“ pasipriešinimą.

Pergalę paskutinę pratęsimo sekundę išplėšė puolėjas Jonathanas Motley, kuris dvitaškiu atsakė į rezultatą (81:81) išlyginusį Luke‘o Kennardo tritaškį likus žaisti 6 sekundes.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 28 taškus pelnęs Dwihtas Buycksas. Būtent jo dvitaškio ketvirtajame kėlinyje dėka klubai turėjo žaisti pratęsimą.

Pergalės didvyris Motley surinko 18 taškų. Pralaimėtojų gretose rezultatyviausi buvo Kennardas ir Pierre‘as Jacksonas, atitinkamai pelnę 24 ir 22 taškus.

Rungtynėse dėl trečios vietos Indianos „Pacers“ 89:80 (16:11, 17:24, 23:18, 33:27) nugalėjo Oklahomos „Thunder“ komandą.

Ant parketo ir vėl nepasirodė buvęs Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjas Augusto Lima, Vasaros lygoje iš viso sužaidęs vos vieną mačą, kuriame per 13 minučių taškų nepelnė.

Į paskutiniąją pergalę „Pacers“ vedė po 17 taškų surinkę Jarnellas Stokesas ir Nazas Longas bei 13 taškų pridėjęs buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ žaidėjas Travisas Leslie.

Oklando klubo gretose žibėjo 21 tašką įmetęs Semaj Chrisonas.

2017-07-08 11:11