Lietuvos talentų Top 10: geriausi 17-mečiai

Vilius Stalgaitis
Vilius Stalgaitis
„BasketNews.lt“
2017-07-07 12:25

Praėjusią savaitę pristačius talentingiausių Lietuvos aštuoniolikmečių dešimtuką, šįkart eilė atėjo ir metais jaunesniems talentams.

Ši amžiaus grupė išsiskiria tuo, kad net du šio dešimtuko krepšininkai rungtyniauja Lietuvos jaunių (iki 19 metų) rinktinėje pasaulio čempionate. Čia jie varžosi su dvejais metais už save vyresniais jaunuoliais.

Tinklalapis „BasketNews.lt“ apžvelgia talentingiausius 2000 m. gimusius krepšininkus.

BasketNews.lt“ trečius metus iš eilės sudarė talentingiausių Lietuvos jaunųjų krepšininkų (15-18 metų) dešimtukus, kurį rengiame konsultuodamiesi su įvairių krepšinio mokyklų ir komandų treneriais. 

Nuotr. MKL

10.

Tautvydas Kupstas

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Komanda

   2000-02-14 Kaunas 190 Įžaidėjas „Tornado“

Praėjusį sezoną kukliai debiutavęs tarp brandesnių žaidėjų RKL B divizione, šįmet 190 cm ūgio atakų organizatorius jautėsi gerokai tvirčiau. 

Daugiau pasireikšti „Tornado KM“ komandoje gavęs Kupstas šįmet RKL pirmenybėse aikštėje vidutiniškai praleido po 24,4 min., per šį laiką rinko po 7,4 taško bei skirstė po 4,2 rezultatyvaus perdavimo.

Kaip visada solidžiai Kupstas atrodė Moksleivių krepšinio lygoje (MKL), kur tarp bendraamžių vidutiniškai pelnė po 18,8 taško, atkovojo po 8,8 kamuolio bei atliko po 7 rezultatyvius perdavimus. Pastarasis rodiklis praėjusį sezoną MKL pirmenybėse buvo antras geriausias.

Nepaisant to, kad šįmet Kupsto statistika išaugo, reitinge, lyginant su praėjusiais metais, jo pozicijos nukrito net per keturias vietas. Jei pastaraisiais metais įžaidėjo koziris galėjo būti fizinis pasirengimas ir tvirtas kūnas, tai einant laikui, šis faktorius po truputį dingsta.

Kupstas turėtų sparčiau adaptuotis prie tokios situacijos ir labiau remtis žaidimo skaitymu bei protingesniais veiksmais aikštėje. Tarp tobulintinų gynėjo aspektų įžvelgiamas ir nestabilus metimas iš tolimesnių distancijų.

Tiesa, Kupstas giriamas dėl savo darbo etikos ir įžaidėjams būdingo aukšto krepšinio supratimo.

Nuotr. Samsung

9.

Jonas Paukštė

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Komanda

   2000-09-10 Vilnius 218 Centras „Lietuvos rytas-2“

Neeilinis ne tik šios amžiaus grupės, bet ir visos Lietuvos jaunimo sistemos krepšininkas, kadangi iš Vilniaus kilusio Paukštės ūgis šiuo metu siekia 218 cm. 

Vidurio puolėjas šįmet pagaliau sulaukė galimybės pasitikrinti jėgas su labiau subrendusiais varžovais ir debiutavo RKL čempionate Vilniaus „Lietuvos ryto-2“ gretose. Tiesa, čia jis sužaidė tik penkerias rungtynes, per kurias vidutiniškai pelnė po 5,8 taško, atkovojo po 6,6 kamuolio ir rinko po 8,6 naudingumo balo.

Kiek geriau šį sezoną jam sekėsi rungtyniaujant tarp savo amžiaus vaikinų. MKL pirmenybėse vidutiniškai jis pelnė po 9,6 taško, atkovojo po 6 kamuolius ir rinko po 13,3 naudingumo balo.

Kitą sezoną šis centras privalo dar daugiau žaisti tarp suaugusiųjų, kadangi aukštaūgiui kol kas aiškiai trūksta jėgos. Nepaisant to, kad tokio ūgio žaidėjai Lietuvoje nesimėto, specialistai pastebi, kad Paukštė mikrodvikovose neretai nesugeba pranokti net gerokai žemesnių oponentų. Pastebima ir tai, kad jėgos stokojantis Paukštė privalo gerinti ir žaidimą nugara į krepšį.

Tiesa, Paukštė yra žaidėjas, turintis neblogą metimą atsitraukus nuo krepšio, o jo kūnas vis dar yra brendimo lygmenyje, todėl aiškesnių šio žaidėjo rezultatų vertėtų laukti ateityje.

Nuotr. Facebook

8.

Nojus Mineikis

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2000-11-29 Klaipėda 198 Puolėjas „Neptūnas-2“

Jei prieš tai paminėtam aukštaūgiui vieta „BasketNews.lt“ Lietuvos talentų reitinge tai buvo debiutas, tai Mineikis tarp šalies perspektyviausiųjų įvardijamas jau trečius metus iš eilės.

198 cm ūgio lengvasis krašto puolėjas šį sezoną debiutavo RKL pirmenybėse, tačiau ne tėčio Andriaus Mineikio treniruojamuose „Gargžduose“, o Klaipėdos „Neptūno“ dublerių gretose. Vilkėdamas mėlynai baltus marškinėlius, Mineikis debiutiniame sezone vidutiniškai pelnė po 5,3 taško, atkovojo po 3,7 kamuolio bei rinko po 5 naudingumo balus.

Savo talentą Mineikis sėkmingiau įrodinėja MKL čempionate, kur Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos komandoje praėjusį sezoną vidutiniškai pelnė po 15,8 taško, atkovojo po 11,9 kamuolio bei rinko po 21 naudingumo balus. Palyginimui, 2015-16 metų sezone Mineikis tame pačiame fronte rinko 9,9 taško bei 7,6 atkovoto kamuolio vidurkius ir net nebuvo pakviestas į šešiolikmečių rinktinę.

Nepaisant to, šio žaidėjo pasirodymus stebėję specialistai tebematė Mineikį tarp perspektyviausiųjų, o šįmet iš devintosios reitingo pozicijos jis kilstelėjo iki aštuntosios. Buvusio krepšininko sūnus toliau nesustoja progresuoti, pasižymi kovingu charakteriu ir drąsa imantis iniciatyvos ant savo pečių.

Mineikis gali tiek sėkmingai grumtis po krepšiu, tiek ir būti pavojingas atsitraukus prie tritaškio. Dar didesnio Mineikio progreso laukiama kitą sezoną, mat pajūrio krašto atstovas vis dar bręsta, todėl kitą sezoną puolėjo žybtelėjimas tikėtinas ne tik tarp bendraamžių.

Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta

7.

Martynas Arlauskas

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2000-07-10 Kaunas 198 Gynėjas „Žalgiris-2“

198 cm ūgio gynėjas iš Kauno savo metų amžiaus vaikinų reitinge išlaiko stabilumą – pernai atsidūręs septintoje pozicijoje, savo vietą jis išsaugojo ir šįmet.

Būtent septintoje vietoje pasitinkame pirmą žaidėją, kuris šįmet peržengė Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) slenkstį. Kauno „Žalgirio“ dublerių gretose Arlauskas turi puikias sąlygas, mat jau debiutiniame sezone Tomas Masiulis jį aikštėje vidutiniškai laikė po 19 minučių. Per šį laiką krepšininkas rinko po 5,2 taško, atkovojo po 1,3 kamuolio bei atliko po 1,7 rezultatyvaus perdavimo.

Pasireikšti Arlauskas gavo ir jaunimo Eurolygos turnyre, kur per vidutiniškai 27 minutes jis pelnė po 8 taškus, atkovojo po 1,6 kamuolio bei atliko po 2,9 rezultatyvaus perdavimo.

Arlauskas šiais metais buvo sulaukęs ir tarptautinio susidomėjimo, kuomet buvo pakviestas dalyvauti prestižinėje JAV rengiamoje jaunųjų talentų stovykloje „Top 100“.

Arlauskas tarp savo bendraamžių išsiskiria fiziniais duomenimis – kaunietis yra aukštas, ilgų rankų ir plačių pečių vyrukas. Atsižvelgiant į jo fiziologiją, pastebima, kad Arlauskas vis dar bręsta. Fizinės savybės jam leidžia gintis prieš kelių pozicijų žaidėjus, pats turi patikimą metimą, gali atakuoti po driblingo, nors kol kas užtikrinčiau tai daro po kitų sukurtų progų.

Visgi neabejojama, kad Arlauskas turėtų išlieti dar daug prakaito treniruoklių salėje. Kaunietis kol kas vengia ieškoti kontakto ar draskyti gynybą aštresniais reidais. Pavyzdžiui, per aštuonerias NKL atkrintamųjų rungtynes Arlauskas metė tik penkias baudas. Agresyvesnį žaidimą ir sutvirtėjusį kūną Arlauskas kitą sezoną galės demonstruoti dar laisviau. „Žalgirio“ dublerių gretose nuo rudens nebeliks senbuvių Lauryno Biručio, Kristupo Žemaičio, Martyno Varno, todėl erdvės reikštis gaus jaunesni komandos talentai.

Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta

6.

Domantas Vilys

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2000-01-12 Kupiškis 189 Gynėjas „Perlas“

Praėjusiais metais ketvirtą poziciją perspektyviausiųjų reitinge okupavęs 189 cm ūgio kupiškietis šįmet sutinkamas kiek žemiau. 

Praėjusį sezoną vertintas tik kaip MKL žaidėjas, šįmet Vilys paragavo ir NKL duonos. Šoklusis gynėjas rudenį pravėrė Vilniaus „Perlo“ duris ir debiutiniame sezone vidutiniškai rinko po 5,7 taško, atkovojo po 1,7 kamuolio bei atliko po 1,7 rezultatyvaus perdavimo.

Septyniolikmetis yra didelė „Lietuvos ryto“ sistemos viltis, o tai įrodo ir šio žaidėjo pasirodymas Eurolygos jaunių atrankos turnyre. Kaune vykusiose varžybose Vilys siautė vidutiniškai rinkdamas po 14,3 taško, atkovodamas po 1,8 kamuolio bei atlikdamas po 3,5 rezultatyvaus perdavimo.

Kad šio talento darbas yra stebimas „Lietuvos rytas“ parodė ir veiksmais, kuomet sezono pabaigoje jis buvo vienas iš keturių dublerių komandos žaidėjų, kurie buvo pakviesti prisijungti prie pagrindinės ekipos.

Vilys yra greitas žaidėjas, prieš kurį norint suspėti, paprakaituoti tenka bet kuriam oponentui. Kupiškėnas pasižymi kibia gynyba, tačiau jam vis dar reikia gerinti pataikymą iš tolimesnių distancijų ir sutvirtėti fiziškai.

Nuotr. fiba.com

5.

Tomas Balčiūnas

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2000-04-04 Kupiškis 202 Puolėjas  „Real Betis“

Praėjusiais metais šis 202 cm ūgio puolėjas buvo įvardijamas kaip antras perspektyviausias šalies šešiolikmetis, tačiau praėjo metai ir savo amžiaus reitinge Balčiūnas nukrito į penktąją vietą.

Ispanijoje praėjusią vasarą šis talentas pakeitė komandą ir, norėdamas tobulėti, iš Barselonos persikėlė į Seviliją. „Real Betis“ talentų komandoje Eurolygos turnyro atrankoje Balčiūnas rinko išties solidžią statistiką. Pelnydamas po 15,8 taško, atkovodamas po 11,5 kamuolio ir rinkdamas po 18,3 naudingumo balo, lietuvis šiame turnyre buvo naudingiausias savo komandos žaidėjas.

Nepaisant gražių skaičių, Lietuvoje jo galimybės vertinamos kiek atsargiau. Šią vasarą Balčiūnas buvo pakviestas į šalies jaunių (iki 18 metų) rinktinės stovyklą, tačiau Gediminas Petrauskas jau padėkojo puolėjui už darbą.

Kalbama, kad Balčiūno progresas pastaraisiais metais tiesiog sustojo, o tai įrodė ir jo paties noras palikti Kataloniją. Balčiūnas ilgą laiką rungtyniavo vidurio puolėjo ir sunkiojo krašto puolėjo pozicijose, tačiau jau ne pirmus metus jis orientuojamas į žaidimą trečioje pozicijoje.

Praeityje jaunimo lygmenyje jis dominavo savo fiziniais duomenimis ir tai išnaudodavo, taip kiek primiršdamas gerinti individualų techninį arsenalą. Balčiūnas vis dar vertinamas kaip neblogas vienas prieš vieną žaidėjas, tačiau žaidžiant lengvojo krašto pozicijoje, jam trūksta stabilaus metimo ir greičio.

Nuotr. fiba.com

4.

Erikas Venskus

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2000-05-28 Biržai 203 Puolėjas „Biržai“

„Jis tarp pastebimiausių šių metų vaikinų atsirado tarsi iš niekur“, – tinklalapiui „BasketNews.lt“ sakė vienas iš apklaustų trenerių. 203 cm ūgio Venskus krepšinio įgūdžius gerina gimtuosiuose Biržuose, o 2016-17 metų sezonas jam buvo sprogimo metas.

RKL pirmenybėse Venskus debiutavo 2014 metais, kuomet jam tebuvo keturiolika. Tąkart debiutas buvo tik simbolinis, tačiau jau kitą sezoną puolėjas buvo stabilus „Biržų“ atsarginis. Šį sezoną jo žaidimo laikas išaugo nuo vidutiniškai 17 iki 35 min. Šias minutes septyniolikmetis išnaudojo itin produktyviai ir vidutiniškai pelnė po 14,6 taško, atkovojo po 9 kamuolius ir rinko po 18,2 naudingumo balo.

Venskus šįmet turėjo progą debiutuoti ir „Žalgirio“ jaunių komandoje Eurolygos jaunimo turnyre, kur pelnydamas po 9,6 taško ir griebdamas po 5,4 kamuolio jis taip pat buvo pastebimas.

Žodis „pastebimas“, kalbant apie Venskaus žaidimą tarp bendraamžių, jau nebetinka. MKL pirmenybėse jis tiesiog dominavo. Vidutiniškai 25,8 taško, 16,7 atkovoto kamuolio ir 35 naudingumo balų vidurkis – tokią statistiką vainikavo neabejotinai geriausio MKL šios amžiaus grupės žaidėjo titulas.

Tiek RKL čempionate, tiek ir tarp bendraamžių jis žaidžia sunkiojo krašto puolėjo ir vidurio puolėjo pozicijose. Venskus pasižymi neblogu metimu, kuris šios pozicijos atstovui yra didelis privalumas. Iš įvairių distancijų pataikyti galintis jaunasis krepšininkas taip pat neblogai puola abiem rankomis, žaidžia universalų ir ne karštakošišką krepšinį. Visgi aiškiu Venskaus trūkumu šiuo metu yra įvardijamas fizinis pasirengimas ir atletiškumo trūkumas, kuris jam kištų koją aukštesniame lygyje.

Nuotr. fiba.com

3.

Rokas Jokubaitis

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2000-11-19 Mažeikiai 187 Gynėjas „Neptūnas-2“

Tai dar vienas krepšininkas, anot jį stebėjusių Lietuvos trenerių, per metus padaręs pažangą – pernai penktoji, o šįkart – trečioji vieta reitinge.

Šešiolikmetis atakų organizatorius šįmet jau gavo šansą debiutuoti RKL pirmenybėse, apsivelkant „Neptūno“ dublerių marškinėlius, ir tuo šansu jis pasinaudojo pirmuoju mėginimu. Šį sezoną jis vidutiniškai rinko po 9 taškus, atkovojo po 3,3 kamuolio bei atliko po 2,8 rezultatyvaus perdavimo.

Tai, kad Jokubaitis nedingsta vyresniųjų krepšinyje, pagrindžia ir faktas, kad šiuo metu iš Mažeikių kilęs krepšininkas gina net dvejais metais vyresnių jaunių rinktinės garbę planetos pirmenybėse. Rimanto Grigo treniruojamoje komandoje Jokubaitis ne šiaip statistas. Įžaidėjas Kaire vidutiniškai rungtyniauja po 16,8 minutės, per šį laiką spėja pelnyti po 11 taškų bei atlikti po 5,8 rezultatyvaus perdavimo.

Toks Grigo pasitikėjimas įžaidėju – ne atsitiktinis. Jokubaitis aikštelėje pasižymi brandžiais sprendimais, turi stabilų metimą, yra pavojingas iš įvairių distancijų bei užtikrintai žaidžia du prieš du. Tiesa, Jokubaičio stiprioji ranka yra kairė, taigi pastebima, kad patobulinęs savo silpnąją dešinę, gynėjas žengtų dar vieną žingsnį į priekį.

Nuotr. Facebook

2.

Dovydas Giedraitis

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2000-08-17 Vilnius 190 Gynėjas „Ežerūnas“

Šio vilniečio perspektyvos jau pernai buvo vertinamos kaip rimta paraiška ateičiai, tačiau tai, ką jis krėtė šį sezoną NKL čempionate, buvo tarsi žaibas iš giedro dangaus.

Vos 16-metis Giedraitis sezonui įsibėgėjus papildė Molėtų „Ežerūno“ gretas, visų nuostabai, greitai tapo bene ryškiausia komandos žvaigžde. Vienas jauniausių lygos žaidėjų vidutiniškai pelnė po 13,6 taško, atkovojo po 3,2 kamuolio, atliko po 4,5 rezultatyvaus perdavimo ir rinko po 15,5 naudingumo balo. Negana to, šešiolikmetis talentas net dukart spėjo tapti naudingiausiu NKL savaitės žaidėju.

Ne mažiau solidžiai atrodo ir faktas, kad Giedraitis šiuo metu gina devyniolikmečių rinktinės garbę planetos pirmenybėse. Taip pat jis kviečiamas prisijungti ir prie aštuoniolikmečių rinktinės, kuri ruošiasi Europos pirmenybėms.

Giedraitis pasižymi ir pavyzdine darbo etika, sezonu metu uoliai dirbdamas net dviejų komandų treniruotėse – Molėtų klubo ir „Visi kartu“ bendraamžių komandoje. Tiesa, jau artimiausioje ateityje jo laukia atsakingas sprendimas, mat jaunasis talentas turės pasirinkti, kur karjerą tęsti toliau, o pasiūlymų jam netrūksta jau dabar.

Giedraitis išsiskiria savo lyderio savybėmis – jis yra talentingas žaidėjas vienas prieš vieną, o jo šaltakraujiškumą liudija greita adaptacija NKL klube. Gynėjas turi gerą kamuolio kontrolę, puolimo judesių arsenalą bei stabilų metimą. Vis dėlto, pažymima, kad Giedraičiui reikėtų gerinti gynybą.

Nuotr. Fotodiena.lt/R.Lukoševičius

1.

Deividas Sirvydis

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2000-06-10 Vilnius 200 Puolėjas „Perlas“

Šis dvimetrinis puolėjas iš Vilniaus talentingiausio savo amžiaus grupės krepšininko pozicijos neužleidžia jau trečius metus iš eilės. Tiesa, šįmet Virginijaus Sirvydžio sūnus neabejotinu lyderiu, kaip tai buvo ankstesniais metais, netapo.

Tai nulėmė ne tik spartus jo bendraamžių progresas, bet ir faktas, kad jo debiutas aukštesniame lygyje nebuvo toks skambus. Šįmet Sirvydis jau pravėrė NKL pirmenybių duris ir pagaliau debiutavo Vilniaus „Perlo“ gretose. Sostinėje jis vidutiniškai pelnė po 5,6 taško, atkovojo po 4,6 kamuolio bei rinko po 5,3 naudingumo balo. Vis dėlto, Sirvydžio potencialas niekada nebuvo vertinamas remiantis esamais skaičiais, mat kalbėdami apie šį puolėją, specialistai dažnai vertino ateities perspektyvą. Tuo galima įsitikinti stebint puolėjo pasirodymus RKL čempionate.

Dar pernai šiame fronte tik debiutavęs ir rinkęs po 6,4 taško, šį sezoną jis vidutiniškai pelnė po 15,6 taško, atkovojo po 9,6 kamuolio ir rinko po 19,3 naudingumo balo. Įrodęs savo galimybes, sausio mėnesį jis galiausiai paliko „Lietuvos ryto-2“ komandą ir pradėjo sportuoti „Perlo“ gretose.

Sirvydis nėra tas perlas, kuris apčiuopiamą naudą aukštesniame lygyje teiktų jau būdamas septyniolikos. Tiesa, „Lietuvos rytas“ į šį lengvąjį krašto puolėją deda dideles viltis, o šį sezoną jaunuolis buvo pakviestas baigti būtent Rimo Kurtinaičio treniruojamoje komandoje.

Sirvydis yra bene universaliausias šios kartos krepšininkas, galintis žaisti tiek arčiau krepšio, tiek ir atsitraukus. Vilnietis turi stabilų metimą, sugeba žaisti vienas prieš vieną ir išsiskiria sparčiai tobulėjančiomis fizinėmis savybėmis. Sirvydis vertinamas kaip talentas, kuris sugeba prisitaikyti prie jam skirto vaidmens. Būdamas atsarginiu, pasirodęs aikštėje jis atiduoda visas jėgas, tačiau būdamas lyderiu, jis nebijo ir atsakomybės. 

Sirvydis kasmet tobulėja fiziškai, tačiau vis dar pastebima, kad jo atakų užbaigimas po kontakto yra aspektas, kurį šis žaidėjas privalo gerinti. Pasigendama ir aktyvesnių žaidėjo pastangų ginantis, kadangi manoma, jog ginantis savo talento Sirvydis neišnaudoja.


Rodyti komentarus
2017-07-07 22:36
dddf
Provincijose taip pat yra puikiu krepsininku, geriau zaidzianciu uz tuos kurie zaidzia itakingose sporto mokyklose. Telsiu 2000m komandoj yra vienas puikus izaidejas kuris gali labai daug pasiekti, linkiu jam didziausios sekmes.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-07-07 15:21
:D
Autorius pažiūri mkl statistiką ir surašo žaidėjus iš lempos :D nesvarbu kad pusė šiam sąraše girtuokliai arba bbd ant to kašio

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-07-07 14:25
Anonimas
Jokubaitis puolėjas. Cha cha geras bairis
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-07-07 14:08
lkl
o giedraicio tevas kartais ne buves ryto zaidejes?
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-07-07 13:54
zed
ramiau, CoachTom ;)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-07-07 13:45
:D
Geras "ekzpertas" čia surašė!!!

Galite pamiršti, greičiau išmest iš tokio sąrašo Kupiškiečius :D :D :D, Vilys net 189 cm!? :D :D :D

Kupstas dešimtuke... hmmm...

Arlauskas neadekvačiai nuvertintas, ir dabar, ir ateity šioj karto top4 minimum.

Giedraičiui gynybą gerinti :D :D :D tai vienas iš stipriausių jo kozirių!!! :)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-07-07 13:39
Koki
Talentingiausi Jokubaitis su Giedraičiu, bet nuo kada Jokubaitis puolėjas? Jis gi pg yra
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-07-07 13:23
alve
Tai geriausi ar talentngiausi? o gal itakingiausi?!
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-07-07 13:10
Donce
geriausi: jokubaitis, arlauskas, giedraitis, balciunas, venskus. daugiau nematau kuo kiti patenka tarp geriausiu. jei esi tik greitas, to neuztenka, jei turi tik gera metima - to irgi neuztenka. jei tu patinki radvilai, del savo mokejimo listi be muilo - to deja, taip pat neuztenka ;)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-07-07 13:05
genka
sirvydis nevertas, jis nepalosia, driblingo nera, silpnas, vienintelis teigiamas dalykas - metimas. ir tai ne po driblingo. plius kaip zmogus protu neziba
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-07-07 13:02
egs
VILIO cia isvis nebeturetu buti, o pirmas turetu buti jokubaitis. sirvydis 5-6v
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-07-07 13:00
Atrodo
Tuoj matysim sąrašuose tik krepšininkų vaikus :) pigi reklama,tokie kaip sirvydžiai ir mineikiai yra niekam tike ir kišami visur del savo pavardziu. Vienintele išimtis būtų dovydas giedraitis,pas jy potencialas matosi nemenkas

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-07-07 12:52
visad
sakiau, kad Balčiūnas su Viliu žvaigždės buvo tik savo Kupiškyje...kaip ir Vasiliauskas savo Alytuje , Jogėla savo Tauragėje, Švambaris savo Biržuose... ir didžiąja daugumą super statistikas turinčių žaidėjų išvežus į platesnius vandenis , kur minutes reikia dalintis su komandos draugais, kur trenris dėmesį skiria ne vienam žaidėjui, jie tiesiog pasidaro tokie, kaip visi :)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-07-07 12:49
aha
sirvydis kuo cia talentingiausias, apsimyzimu aikstelej? treti metai renka, treti metai neparodo nieko, tevas irgi prastas treneris is visur atleidziamas, tai nesuprantu kaip taip vistiek sugeba prakisti
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-07-07 12:42
Qbasket
Nu jeigu bent 3-4 pasieks lryto ar zalgirio lygi manau jau butu neblogai

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-07-07 12:40
BB
kaip ir tikejausi Balciunas po truputi smunka, ir i rinktine neima, nes jis zaidejas be pozicijos. Lengvajam krastui per letas, stambus, neturi technikos gero metimo. Kaip sunkiam krastui neturi atletikos, gero metimo. Tarp bendraamziu ar net metais vyresniu galedavo mase, jega siautet. Ankstensio brendimo vaikinas.

Jokubaiti laisvai i 1 vieta galima det.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-07-07 12:29
vilnius dirba puikiai, pirmi du talentingiausi zaidejai vilnieciai dirbama teisinga linkme :)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 17

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas