Nuotr.: FIBA Europe
Nuotr. FIBA Europe

Lietuvos merginų rinktinė (U20) sužaidė pirmąsias rungtynes Portugalijos mieste Matozinjose prasidėjusiame Europos čempionate.

Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės pirmenybių starte pralaimėjo Latvijos rinktinei 66:78 (17:21, 17:22, 19:22, 13:13).

Pirmasis rungtynių kėlinys vyko atkakliai ir tik ketvirčio pabaigoje latvės išsiveržė į priekį, kėlinį laimėdamos rezultatu 21:17.

Antrasis ketvirtis taip pat vyko taškas į tašką ir nors Lietuvos rinktinei pavyko priartėti, tačiau rezultato ji nepersvėrė. Geriau kėlinio pabaigą sužaidusios latvės prieš ilgąją pertrauką pirmavo 43:34.

Antroje rungtynių pusėje žaidimas per daug nesikeitė ir Latvijos rinktinė tik dar labiau padidino savo pranašumą. Paskutinis rungtynių kėlinys staigmenų nepateikė, todėl latvės šventė pergalę.

Kitas grupės rungtynes Lietuvos rinktinė žais prieš turnyro šeimininkę Portugalijos ekipą, liepos 9 d., 20:30 val.

Lietuva: Laura Juškaitė 26 (12 atk. kam.), Gabija Meškonytė 14, Laurita Jurčiūtė 10.

Latvija: Digna Strautmane 15, Paula Strautmane 13, Maija Gertsone 11.

2017-07-09 00:20
to TDaY
Vienintele geda - tai tavo rasyba, buduli :D
2017-07-08 22:26
Kaip ir nieko netikėto.Latvės deja aukštesniam lygyje už mūsiškes,ką parodė ir šitos rungtynės.Jei išeisim iš grupės,tai jau bus tikrai geras rezultatas,bet šitas pralaimėjimas stipriai komplikuoja situaciją.

--
2017-07-08 22:09
TDaY
Kol kauno buduliai LKF caldzioj ir toliau marins miteru krepsini tol rezultatu geru nebus. GEDA! Sjautisi kreosinio salis blet. I kazkada oilna sale surinkdavo Teo ar kaio ten ta komanda su Streimikyte ir Katie Douglas cadindavis

--
2017-07-08 21:18
Matulionis
juškaitė viena žaidžia. iš vienos pusės liūdna, iš kitos pliusas, kad gali įrodyt esanti kažko verta, jei patemps kitose rungtynėse.