Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Po tragišku taiklumu pažymėto debiuto Los Andželo „Lakers“ gretose Lonzo Ballas atsitiesė antrose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) vasaros lygos rungtynėse.

Daugiausia pelno: Louis Williams

Antrasis šių metų naujokų biržos šaukimas surinko trigubą dublį, bet „Lakers“ Las Vegase 81:86 (20:14, 18:20, 19:29, 24:23) pralaimėjo Bostono „Celtics“ su trečiuoju šių metų biržos šaukimu Jaysonu Tatumu priešakyje.

Ballas per 34 minutes pelnė 11 taškų (4/8 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai), atkovojo 11 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, po 4 kartus suklydo ir prasižengė.

Tuo metu Tatumas žaidė 33 minutes, surinko 27 taškus (8/18 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 8/8 baudos), 3 sykius prasižengė ir 1 kartą suklydo.

„Lakers“ ekipai daugiau nei trečdalį taškų surinko Kyle'as Kuzma, per 33 minutes pelnęs 31 tašką (7/16 dvitaškiai, 5/10 tritaškiai, 2/2 baudos). Jis taip pat dar atkovojo 9 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“: Kyle'as Kuzma 31 (9 atk. kam.), Joshas Hartas 15, Davidas Nwaba 13 (8 atk. kam.), Lonzo Ballas 11 (11 rez. perd., 11 atk. kam.).

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 27 (11 atk. kam.), Semi Ojeleye 19, Abdelas Naderis 14, Jaylenas Brownas 11.

2017-07-09 10:51
Ballo taiklumas iš tritaškio ir vėl buvo ne koks,nors tai viena jo stipriųjų pusių.Bet aišku,pats žaidimas žymiai geresnis,nei pirmose rungtynės.O Tatumas tik įrodinėja,kad Celtics tikrai neprašovė jį pasirinkdami.