Nuotr.: musukrepsinis.lt
Nuotr. musukrepsinis.lt

Lietuvos merginų (U20) rinktinė patyrė antrąją nesėkmę Europos čempionate. Dvidešimtmetės po įtemptos kovos 67:71 (18:22, 12:20, 22:11, 17:14) nusileido turnyro šeimininkei Portugalijos rinktinei.

Rungtynių pradžia vyko atkakliai ir tik kėlinio pabaigoje Portugalijos krepšininkės įsiveržė į priekį 22:18. Antrajame rungtynių ketvirtyje portugalės tęsė sėkmingą žaidimą ir po pirmosios susitikimo pusės pirmavo 42:30. Trečiajame kėlinyje sugebėjusios sustabdyti priešininkių puolimą Lietuvos krepšininkės atkarpą laimėjo 16:3 ir rungtynių rezultatą persvėrė į savo pusę.

Portugalijos rinktinė nepalūžo ir sugebėjo susigražinti 5 taškų pranašumą prieš ketvirtojo kėlinio pradžią. Paskutinįjį rungtynių ketvirtį galingai pradėjusios Lietuvos merginos sugebėjo rezultatą vėl persverti į savo pusę 60:57, tačiau Portugalijos ekipa nepasidavė ir nors iki pat rungtynių galo kova vyko taškas į tašką susitikimą rezultatu 71:69 laimėjo Portugalija.

Lietuva: Laurita Jurčiūtė 25, Gabija Meškonytė 19 (7 atk. k.), Laura Juškaitė 9.

Portugalija: Carolina Goncalves 21, Carolina Bernardeco 18, Isabela Costa 12.

Lietuvos merginų rinktinė savo pasirodymą Europos čempionate tęs jau pirmadienį, liepos 10 d., 16:00 val. dvidešimtmetės susitiks su Italijos rinktine.

2017-07-10 08:34
Olis
Na jei taip ir toliau,tai moterų krepšinio Lietuvoje laukia futbolo likimas.Su portugalėm rungtynių nemačiau (o gal ir gerai),tačiau su latvėm buvo tragedija,o ne rungtynės.Pataikymas baisus,tiek iš toli (kiek kartų nedametė iki krepšio),tiek iš vidutinio nuotolio,tiek iš po krepšio,net ir baudų.Gynybos nerasta.Latvės "iš eilutės" pelnė gal 15,gal 20,gal ir daugiau taškų.Kyla klausimas,ar merginos blogai ruošiamos sporto mokyklose,ar nėra talento,ar komandos trenerė kažko "nesustrategavo"?
2017-07-10 00:35
ekspertas
lavoninis lygis. atrodo 5-6 losia LMKL vedanciose komandose (kibirkstis) plius knyzaite pas Šalku losia grudinasi - o cia atvaro ir nuo latviu ir portugaliu kraunasi. reiskai toks tas lygis apgailetinas. jei 20metes mergos tokios nepratempia iki pergaliu. gaus dabar playoffuose ispanes ir gales kapotis del 9-16 vietu.
2017-07-09 23:27