Italijoje vykstančio Europos moterų krepšinio čempionato ketvirtfinalyje penktadienį Ispanijos rinktinė 72:53 (18:20, 14:11, 22:13, 18:9) įveikė Belgijos krepšininkes.

Rungtynių pradžioje ispanės išsiveržė į priekį 8:0. 6 min. belgės persvėrė rezultatą 13:12. Po pirmojo kėlinio jos pirmavo 20:18. Po dviejų kėlinių minimalia persvara – 32:31 pirmavo ispanės. Trečiajame kėlinyje jos atitrūko nuo varžovių 54:44, o 34 min. buvo įgijusios net 17 taškų persvarą – 63:46.

Nugalėtojoms 19 taškų pelnė Amaya Valdemoro, 17 – Anna Montanana, 13 – Elisa Aguilar.

Belgijos ekipos lyderė Anna Wauters pelnė 19 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Nele Deyaert surinko 10 taškų.

Ispanijos rinktinė pusfinalyje šaidnein susitinka su Baltarusijos ekipa. Kitame pusfinalyje susitinka Rusijos ir Latvijos komandos.

Pusfinalyje dėl 5-8 vietų Belgijos komanda susitinka su nugalėtojų titulą praradusiomis Čekijos krepšininkėmis.