Trečiąją pergalę Rusijos krepšinio čempionate iškovojo nugalėtojos titulą ginanti Maskvos CSKA ekipa. Ji išvykoje 104:60 (31:16, 24:11, 22:12, 27:21) sutriuškino Novosibirsko „SibirTelecom“ ekipą.

Aikštės šeimininkai CSKA ekipai pajėgė priešintis tik pusę pirmojo kėlinio. Sėkmingai tritaškius metę Novosibirsko krepšininkai iki ketvirčio pabaigos likus žaisti 3 minutes atsiliko tik 3 taškais (15:18), tačiau CSKA ekipos žaidėjams ėmus atidžiau gintis reikalai pagerėjo.

Laimėję atkarpą 13:1 Rusijos čempionai atitrūko (31:16) ir atgal nebesižvalgė. Per visus likusius ketvirčius CSKA ekipa tik didino persvarą ir varžovus ėmė triuškinti dar rungtynėms neįpusėjus.

CSKA ekipos strategas Ettore Messina šiam mačui neregistravo Ramūno Šiškausko ir Matjazo Smodišo.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 20 taškų surinkęs Nikos Zisis. Trajanas Langdonas pelnė 15, Zacharas Pašutinas pridėjo 14, Davidas Andersenas, Aleksejus Savrasenka ir Marcusas Goree įmetė po 10 taškų.