Nuotr.: musukrepsinis.lt
Nuotr. musukrepsinis.lt

Lietuvos merginų (U20) rinktinė Europos pirmenybėse grupės etapą baigė pralaimėjimu. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės rezultatu 70:61 (16:9, 19:14, 17:22, 18:16) nusileido čempionate pralaimėjimo nepatyrusiai Italijos rinktinei.

Rungtynės prasidėjo atkakliai ir nors didžiąja pirmojo kėlinio dalį pirmavo italės Lietuvos dvidešimtmetės neatsiliko, tačiau nesėkmingos paskutinės 2 ketvirčio minutės leido priešininkėms atitrūkti į priekį 16:9. Antrajame kėlinyje vėl geriau sekėsi italėms, kurios Lietuvos merginoms priartėti neleido ir po pirmosios rungtynių pusės pirmavo 35:23.

Trečiajame kėlinyje Lietuvos rinktinė pradėjo demonstruoti geresnį žaidimą ir pirmųjų 5 ketvirčio minučių atkarpą laimėjo 12:2. Italijos rinktinė nenusileido ir kėlinio gale sugebėjo išsaugoti 7 taškų pranašumą. Paskutinįjį rungtynių ketvirtį galingiau pradėjo Italija padidindama savo pranašumą jau iki 16 taškų, nors lietuvės dar sugebėjo sušvelninti skirtumą pergalę rezultatu 70:61 šventė Italija.

LIETUVA U20: Urtė Slavickaitė 13 ir Agnė Bobinaitė po 13 (6 atk. kam.), Gabija Meškonytė 8.

ITALIJA U20: J. Keys 14 tšk., E. Policari 12 tšk., L. Costa 9 tšk.

Į aštuntfinalį patenka visos grupės komandos. Lietuvos merginų (U20) rinktinė savo pasirodymą čempionate tęs liepos 12 d., 18:15 val., prieš pirmąją vietą A grupėje užėmusią ekipą.

2017-07-11 08:29