Trečiąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) pirmenybėse iškovojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai. Čempionų titulus ginantys vilniečiai namie 80:66 (17:15, 27:20, 12:15, 24:16) nugalėjo Talino „Kalev/Cramo“ ekipą.

[image=8102 left Darrelas Mitchellas per debiutines rungtynes taškų nepelnė, tačiau atliko 3 rezultatyvius perdavimus]Svečiai buvo išsiveržę į priekį tik pirmosiomis dvikovos minutėmis (4:2, 6:4), tačiau pasinaudoję estų klaidomis ir netaikliais metimais „Lietuvos ryto“ krepšininkai persvėrė rezultatą (12:9).

Nors „Kalev/Cramo“ ekipai baigiantis pirmajam ketvirčiui buvo pavykę susigrąžinti minimalią persvarą (15:14), kėlinį taškais baigę vilniečiai estams išsiveržti į priekį nebeleido.

Antrojo ketvirčio pradžioje po Marijono Petravičiaus dvitaškio su bauda ir Kenano Bajramovičiaus metimo skirtumas išaugo iki 7 taškų (28:21), o iki didžiosios pertraukos likus žaisti 2 minutes aikštės šeimininkai įgijo dviženklę persvarą (39:29).

Antroje mačo dalyje krautis pranašumą „Lietuvos ryto“ ekipai sekėsi sunkiai –taikliai dvitaškius metę estai baigiantis trečiajam ketvirčiui vilniečiams alsavo į nugaras (50:56). Septyniais taškais paskutinį kėlinį pradėję SEB BBL čempionai atitrūko (63:50) ir dviženklį pranašumą išlaikė iki finalinės mačo sirenos.

„Lietuvos rytui“: Hollisas Price'as 15, Artūras Jomantas 13 (7 atk. kam.), Charlesas Eidsonas 12, Matthew Nielsenas 11, Kenanas Bajramovičius 11.

„Kalev/Cramo“: Travisas Reedas 17, Marlonas Parmeris 14, Kristjanas Kanguras 10.