Nuotr.: fiba.com
Nuotr. fiba.com

Lietuvos merginų (U20) rinktinė Europos pirmenybėse neįveikė aštuntfinalio etapo. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės rezultatu 83:99 (20:27, 27:20, 13:29, 23:23) nusileido Ispanijos rinktinei.

Varžovės geriau pradėjo rungtynes ir po pirmų dešimties minučių pirmavo 7-ių taškų skirtumu, tačiau lietuvės identišku rezultatu laimėjo antrą ketvirtį ir po pirmos rungtynių dalies švieslentėje degė lygus rezultatas – 47:47.

Ispanijos rinktinė pamatus pergalei paklojo per trečią kėlinį, kai spurtavo 0:12, o ketvirtį laimėjo rezultatu 13:29.

Lietuvėms dabar liko kova dėl 9-16 vietų. Jau šiandien kovą dėl aukštesnių pozicijų Lietuvos rinktinė pradės akistata su Serbijos bendraamžėmis.

LIETUVA U20: Gabija Meškonytė 19, Laurita Jurčiūtė 16, Gabija Šegždaitė, Agnė Bobinaitė ir Rasa Knyzaitė po 12, Laura Juškaitė 10.

ISPANIJA U20: A.Salvadores 23 tšk., M.Conde 19 tšk.,  M.Araujo 14 tšk., L.Raventos 10 tšk.

Atrinkti (0) Visi (2)
Arnas
Nebaige pasirodymo, dabar kovos del 9-16 vt ir tuo paciu del islikimo A divizione. Pirma varzove Vengrijos-Serbijos poros pralaimetoja.

--
2017-07-12
-3
Olis
Na ne rungtynės,o kažkoks chaosas aikštelėje.Daug nusipelnė kaip žaidėja J.Štreimikytė,bet kaip trenerė,tai nežinau,nežinau...Gynybos,kaip tokios iš viso nerasta.Ar bent žino tos merginos, kas tai yra varžovo žaidėjos atitvėrimas kovojant dėl atšokusio kamuolio?Vienas atakuojančios ispanų žaidėjos žingsnis į šoną ir jau ji meta iš po krepšio.Jokios pagalbos ginantis.Puolimas šiek tiek geriau,tačiau dažniausiai viena veržiasi,keturios stovi ir stebi kuom čia viskas baigsis,o atakuojančioji galop meta "nesąmonę" ir ta "nesąmonė"dažniausiai neliečia net lanko.Kažin kodėl per kėlinį buvo paimtos tik po vieną minutės pertraukėlę?Gal U20 čempionate tik tiek galima?O gal nebėra per jas ką pasakyti?