Nuotr.: Linas Žemgulis
Nuotr. Linas Žemgulis

Lietuvos šešiolikmečių vaikinų rinktinė tapo Baltijos taurės turnyro nugalėtojais. Edvino Justos auklėtiniai po atkaklios kovos rezultatu 73:67 (18:8, 25:16, 13:16, 17:27) įveikė bendraamžius iš Turkijos.

Pirmojo kėlinio antroje pusėje Lietuvos rinktinė spurtavo ir atkarpą laimėjo 10:2, taip po pirmojo ketvirčio įsiverždami į priekį 18:8. Antrajame kėlinyje lietuviai nesustojo ir toliau neleisdami varžovams pelnyti taškų į priekį pabėgo 31:8. Po ilgosios pertraukos Turkijos krepšininkai pagerinę savo žaidimą sumažino lietuvių turimą pranašumą, bet vis dar atsiliko 56:40. Nors paskutiniame susitikimo ketvirtyje turkams pavyko dar labiau priartėti rungtynes rezultatu 73:67 laimėjo Lietuvos rinktinė ir iškovojo Baltijos taurės čempionų titulą.

Lietuva: Marekas Blaževičius 15 (9 atk. kam.), Modestas Kancleris 14, Ąžuolas Tubelis 12.

Turkija: C. Kavsukas 20 (10 atk. k.), O. Kucukas 15., I. Karabilenas 9.