Rugsėjo pabaigoje prasidėjęs Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezonas į aikštes pakvietė net 10 komandų. Paskutinį kartą tiek daug ekipų elitinėje Lietuvos lygoje dalyvavo 2003-04 metų sezone, tačiau po jo dėl finansinių problemų buvo priversta pasitraukti Mažeikių „Nafta“, dar po metų išėjo Alytaus „Alita“.

Tačiau pastarieji metai rodo Lietuvos klubų stiprėjimą – pernai po ilgos pertraukos prie lygos prisijungė Marijampolės ekipa, šiemet sugrįžta Alytaus klubas. Prie atsigaunančių klubų sėkmės daug prisideda miestų savivaldybės – prieš keletą metų beveik nerėmę komandų, pastaraisiais metais miestai tampa klubų dalininkais ar didžiausiais rėmėjais.

Žurnalas „Veidas“ atliko visų 10 LKL komandų apklausą, siekdamas išsiaiškinti, kokius biudžetus artėjančiam sezonui jos suformavo, kaip jas remia savivaldybė ir privatūs rėmėjai.

Kauno „Žalgiris“ – 18 mln. litų. Stipriausia Lietuvos krepšinio lygos komanda artėjantį sezoną turės tokio pat dydžio biudžetą, kaip ir pernai. Šiemet su Kauno savivaldybe pasirašę naują sutartį, klubo vadovai iš miesto gaus 1 milijonu litų daugiau nei iki tol – 4 mln. litų. Tarp dosniausių privačių rėmėjų išliko bankas „Snoras“ ir rusų energetikos bendrovė „Inter Raoues“, o tarp didžiųjų rėmėjų įsiveržė ir nauju oficialiu klubo alumi tapo „Kalnapilis“.

Vilniaus „Lietuvos rytas“ – 15 mln.litų. Į Eurolygą sugrįžtanti sostinės ekipa teigia formuojanti didesnį nei pernai biudžetą, tačiau kiek padidėjo biudžetas, klubo atstovai atsakyti nenorėjo. Lygiai taip pat vilniečiai neatskleidė, kiek prie komandos biudžeto prisideda Vilniaus savivaldybė. Pagrindinių klubo rėmėjų sąraše – tie patys vardai: aludariai iš Klaipėdos „Švyturys“, telekomunikacijų milžinė „Omnitel“ ir, be abejo, dienraštis tuo pačiu pavadinimu kaip komanda.

Šiaulių „Šiauliai“ – 3-4 mln. litų. Šiaulių klubo atstovai buvo vieninteliai iš visų 10 komandų, nesutikusių bendradarbiauti su „Veidu“ rengiant šią apklausą. Nesukalbamas buvo nei komandos vadybininkas Adomas Klimavičius, nei prezidentas Algimantas Mikšys.

„O kam jums reikia žinoti, koks tas biudžetas? Gal ruošiatės mus paremti?“, – sarkastiškai perklausė A.Klimavičius ir pasiūlė šiuo klausimu paskambinti A.Mikšiui.

Pastarasis taip pat nenorėjo leistis į jokias diskusijas ir iš pradžių siūlė skambinti A.Klimavičiui, tada pažadėjo į klausimus atsakysiąs po keliolikos minučių, tačiau nei po keliolikos minučių, nei kitą dieną nebekėlė telefono ragelio.

Per klubo pristatymo šventę „Šiaulių“ vadovai atskleidė, kad planuojamas biudžetas yra 4 mln. litai, tačiau kol kas surinkta tik 75 proc. šios sumos.

Klaipėdos „Neptūnas“ – 2 mln. litų. Ketvirtoji LKL komanda artėjantį sezoną taip pat pasitinka su storesne pinigine. Lyginant su praėjusiu sezonu, biudžetas išaugo 40-50 proc., tačiau klubo atstovai teigia, kad didesnis biudžetas kelia aukštus uždavinius.

„Dalininkų susirinkime buvo nutarta, kad padidinus biudžetą, reikia iškelti ir aukštesnius tikslus – užimti ne žemesnę kaip 4 vietą LKL“, – sakė „Neptūno“ direktorius Egidijus Prižgintas.

Maždaug ketvirtadalį biudžeto sudaro iš savivaldybės gaunama parama. Tarp didžiausių ekipos privačių rėmėjų – Klaipėdos kapitalo įmonės „Kleta“ ir „Klaipėdos keliai“.

Kauno „Aisčiai-Atletas“1,4 mln. litų. Kiek daug gali reikšti savivaldybės parama, geriausiai atspindi antrosios Kauno komandos pavyzdys. Iš miesto gavęs 1 milijoną litų, „Aisčiai-Atletas“ turtingiausių klubų sąraše užima penktą vietą.

„Aisčių-Atleto“ atsiradimą lydėjo skandalas, kai gegužę naujai susikūręs klubas „BC Kauno Atletas“ perėmė vietą Lietuvos krepšinio lygoje iš viešosios įstaigos „Kauno Atletas“. Pastaroji buvo apkaltinta neišmokėtais atlyginimais žaidėjams, todėl antrosios Kauno komandos, pastarąjį dešimtmetį besivilkusios turnyrinės lentelės dugne, formavimas buvo patikėtas kitiems žmonėms.

Naujoji klubo valdyba iškart ėmėsi formuoti piramidės modeliu paremtą klubą. Įkurta merginų komanda „Aistės-Atletas“, kuri dalyvaus Lietuvos moterų krepšinio lygoje, bei jaunimo komanda „Aisčiai“, kuri rungtyniaus antroje pagal pajėgumą Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Visų trijų klubų biudžetas yra apie 2 mln. litų, iš kurių pagrindinei komandai turėtų atitekti apie 1,4 mln. litų.

Didžiausi privatūs klubo rėmėjai yra Kauno įmonės – „KG grupė“, „Kaminta“, „Arx-Baltica“.

Alytaus „Alytus“ – 1,2 mln. litų. Po dvejų metų pertraukos į stipriausią šalies krepšinio lygą grįžtantis Alytaus klubas nesiruošia nusileisti varžovams. Milijoną litų viršijanti klubo piniginė lenkia kai kurių senųjų lygos narių biudžetus.

Iš 1,2 mln. litų pusę surinks klubo dalininkai, solidžią paramą taip pat skirs Alytaus savivaldybė. Pagal sporto programą ji turėtų „Alytaus“ klubui išmokėti nuo 100 iki 300 tūkst. litų. Jei bus skirta maksimali suma, komanda ieškos naujų žaidėjų, nes iki baigtos komplektacijos dar trūksta dviejų žaidėjų.

„Džiugu, kad miesto savivaldybė teigiamai žiūri į mūsų rėmimą ir jau ne pirmus metus suteikia paramą“, – sakė „Alytaus“ ekipos vadovas Gintautas Mikėnas.

Marijampolės „Sūduva-Arvi“1 mln. litų. Solidžiai savo klubą remia ir Suvalkijos sostinė. Šiemet Marijampolės savivaldybė komandai skirs 200 tūkst. litų – penktadalį biudžeto. Didžiausia klubo rėmėja tapusi bendrovė „Arvi“ lėmė, kad biudžetas, palyginti su praėjusiu sezonu, išaugo apie 200 tūkst. litų. Tiesa, vyrų komandai skyrusi daugiau lėšų, „Arvi“ sumažino paramą moterų lygoje rungtyniaujančiai Marijampolės komandai.

Vilniaus „Sakalai“ – 1 mln. litų. Antroji Vilniaus komanda yra vienintelė LKL dalyvė, negaunanti jokios paramos iš savo miesto. Klubo atstovai negali suprasti, kodėl sostinės savivaldybė, turinti daugiau pinigų už bet kurio kito miesto savivaldybę, atsisako paremti „Sakalus“.

„Šiemet net 9 mūsų paruošti krepšininkai dalyvavo įvairiuose Europos ir pasaulio čempionatuose, universiadoje. Kaunas savo komandoms skiria 5 mln. litų, nors turi perpus mažesnį biudžetą, o mes iš Vilniaus negauname nieko“, – nusivylęs buvo „Sakalų“ valdybos pirmininkas Vytautas Kiaušas.

Kai kita sostinės ekipa, „Lietuvos rytas“, turi dvi arenas, kuriose gali rungtyniauti – dešimttūkstantinę „Siemens“ ir mažesnę treniruočių salę, „Sakalai“ rungtyniauja vienoje iš labiausiai apleistų LKL salių.

„Penkerius metus vaikščiojau pas merą A.Zuoką, kad įrengtų prie „Ekinstos“ salės stovėjimo aikštelę. Nes ten dirvonas, o ne stovėjimo aikštelė, gėda prieš atvykstančius svečius. Tačiau buvęs meras taip niekuo ir nepadėjo“, – bėdas vardijo V.Kiaušas.

Kėdainių „Nevėžis“ – 0,8-1 mln. litų. Mažiausio LKL miesto komandai sunkiausia rasti privačius rėmėjus. Beveik 50 proc. klubo biudžeto sudaro iš Kėdainių savivaldybės gaunama parama, o išskirti didesnių rėmėjų klubo atstovai negalėjo.

„Be savivaldybės nelabai ir turime rėmėjų, – sako „Nevėžio“ direktorius Arūnas Danilevičius. – Yra keli, tačiau jų indėlis tikrai nesiekia 100 tūkst. litų. Dirbame, ieškome rėmėjų ir galvojame, kad biudžetas dar šiek tiek padidės“.

Nepaisant mažo biudžeto, „Nevėžio“ atstovai tikisi aukštų rezultatų. Klubo direktorius teigė, kad LKL norima užimti 4-5 vietą, o Baltijos krepšinio lygos Iššūkio taurėje keliamas tikslas patekti į trejetuką.

Panevėžio „Techasas“ – 0,6 mln. litų. Perėmę Panevėžio klubo skolas iš praėjusio sezono, naujieji ekipos vadovai šį sezoną kelia vienintelį tikslą – išsilaikyti. Ilgą laiką apskritai buvo dvejojama, ar pernai penktą vietą LKL reguliariajame sezone užėmusi komanda galės dalyvauti šių metų sezone. LKL vadovybė leido Panevėžio ekipai dalyvauti čempionate tik tada, kai ji pažadėjo grąžinti buvusių savininkų skolas žaidėjams.

Prie naujojo Panevėžio klubo formavimo prisideda ir miesto savivaldybė. Nors tikslios sumos klubo atstovai negalėjo atskleisti, tačiau iš miesto „Techaso“ klubas gaus arti 200 tūkst. litų.

Komanda, biudžetas

Savivaldybės dalis (mln. lt, proc.)

„Žalgiris“, 18 mln.

4 mln., 22 proc.

„Lietuvos rytas“, 15 mln.

nepateikė duomenų

„Šiauliai“, 3-4 mln.

0,3 mln., 10 proc.

„Neptūnas“, 2 mln.

0,5 mln., 25 proc.

„Aisčiai-Atletas“, 2 mln.*

1 mln., 50 proc.

„Alytus“, 1,2 mln.

0,1-0,3 mln., 15-20 proc.

„Sūduva-Arvi“, 1 mln.

0,2 mln., 20 proc.

„Sakalai“, 1 mln.

0

„Nevėžis“, 0,8-1 mln.

0,4-0,5 mln., 40-50 proc.

„Techasas“, 0,6 mln.

0,2 mln.,  30 proc.

*pagrindinės komandos biudžetas – apie 1,4 mln. litų.

Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (37)
to Exspert

respect uz diskusijas:)
2007-10-10
-5
Atsakyti
Va dar vienas straipsnis L.Ryto

Antraste

Vilniaus ir Kauno laukia kova dėl Europos čempionato finalo

„Kol kas ginčų nėra, bet manau, kad jų bus“, - po pasitarimo pas premjerą lrytas.lt sakė Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Algirdas Raslanas

Lietuvos sporto vadovas kovos tarp Lietuvos sostinės Vilniaus ir krepšinio sostine tituluojamo Kauno tikisi dėl teisės rengti Europos čempionato finalą. Paraiškoje Europos krepšinio čempionatą organizuojančiai „FIBA“ parašyta, kad finalas bus rengiamas Vilniuje. Tačiau anot A.Raslano – tai dar galima pakeisti.

„Finalo vieta priklausys ne tik nuo arenos dydžio, bet ir nuo kitų dalykų, - pasakojo Sporto departamento vadovas. - Atsižvelgsime į sąlygas transliuoti varžybas, apgyvendimo sąlygas“.

Kol kas planuojama, kad didžiausia arena bus Kaune. Ten planuojama 12 tūkstančių vietų, Vilniaus „Siemens“ arena gali sutalpinti maždaug tūkstančiu mažiau.

Anot A.Raslano, šiuo metu svarstomi įvairūs Europos krepšinio čempionato organizavimo scenarijai.

„Jeigu bus nuspręsta, kad finalas bus Vilniuje, tuomet Kaunui atiduotume grupės rungtynes su Lietuvos rinktine. Arba atvirkščiai. Dabar aišku tik tai, kad Lietuvos rinktinė galės žaisti tik Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje. Tai miestai, kurie turi geriausią infrastrukūrą ir sąlygas priimti sirgalius, nes Lietuvos rinktinė jų sutrauks tikrai daug“, - lrytas.lt pasakojo Sporto departamento generalinis direktorius.

Ketvirtadienio rytą į pasitarimą pas premjerą atvyko visų miestų, kuriuose planuojamos Europos krepšinio čempionato 2011 metais, vadovai.

Anot krepšinio čempionato rengėjų, šiuo metu mažiausiai problemų rengiantis po ketverių metų Lietuvoje įvyksiančiam Europos krepšinio čempionatui turi Vilnius. Daugiausia – Kaunas ir Klaipėda, šiuo metu sprendžiantys klausimą – iš kur gauti lėšų arenų statybai.

Anot Klaipėdos mero, su arenos statyba problemų nebus. Šiuo metu jau paskirtas žemės sklypas, taryba priėmusi visus reikiamus sprendimus. Projektą tikimasi paruošti maždaug per metus, tuomet ir pradėti statybą.

„Į galimybių studiją gal buvo įdėta per daug norų, pageidavimų ir fantazijų, kaina išėjo apie 100 milijonų litų. Manau, kad ją galima sumažinti iki 80 ar 90 milijonų. Tiek, kiek numatyta Panevėžio arenai“, - sakė Klaipėdos meras Rimantas Taraškevičius.

Kauno mero pavaduotojas Rimantas Mikaitis pripažįsta, kad iki šiol dėl Kauno arenos buvo daug neaiškumų. Net buvo kalbama, kad Krepšinio čempionatas aplenks krepšinio miestą.

„Ta tema gal buvo šiek tiek spekuliuojama. Dabar mes esame aiškiai apsisprendę, kad arena turi būti pastatyta saloje 2010 metais ir ta linkme dirbame“, - lrytas.lt sakė Kauno mero pavaduotojas.

Šiauliai jau turi sporto areną, Panevėžys pradėjo statybas. Tačiau ten kyla viešbučių klausimas. Krepšinio čempionato dalyvius priimti norintys miestai privalo turėti bent 2 tūkstančius vietų viešbučiuose, sudaryti geras darbo sąlygas žurnalistams.

Anot A.Raslano, apgyvendinimo klausimas išspręstas turėtų būti tik likus pusmečiui iki čempionato pradžios. „Yra išeičių, kokias taiko olimpiadų miestai. Organizuojamos gyvenamos vietos bendrabučiuose, galbūt statomi namai, o po to – parduodami. Taip, kaip olimpiniai kaimeliai statomi ir parduodami“, - pasakojo Sporto departamento generalinis direktorius.

Tikimasi, kad per ketverius metus augant Lietuvos ekonomikai, visuose miestuose atsiras naujų viešbučių.
2007-10-10
+2
Atsakyti
Tai apie sabo nama neringoje tiek to cia vienas is tu atveju,kaip visos televizijos trimitavo,bet buvo tokiu straipsniu,kad tik rytas rase
2007-10-10
+1
Atsakyti
kad jau uzvedet jus cia tokia diskusija apie uzkulisinius zaidimus ir sabo statybas tai pridursiu, kad tos statybos ne tik Lietuvos Ryte mirgejo, bet ir per tv ir kitas ziniasklaidos priemones, juk ne visos jos priklauso Vainauskui, taip kad nereiketu cia visu sunu ant jo karti, beje mane pati labiausiai zavi navikausko bandymai atsikirsti LR po kokionors straipsnio ar kandaus komentaro apie zalgiri, nu jau gediminas kai uzvels kokia nesamone tai mirk is juoko!:D
2007-10-09
Atsakyti
filtekas:Jai geras draugas netyleciau,jei seip pazystamas tyleciau,cia galim rasyti kiek nori manau mes liksim prie savo nuomones ir tai nera blogai.Svarbu isklausyti kitu nuomones
2007-10-09
-3
Atsakyti
Pamazgas pils, bet parodyk tu man ziniasklaidos priemone, kuri nesivaiko sensaciju, nemedzioja paskalu ir neraso uzsakytu straipsniu - t.y. nesiekia elementarios naudos sau. ir raso ne todel kad nepatinka. o todel kad naudinga taip rasyti. Man asmensikai, su visa pagarba sios profesijos fanatams, zurnalisto darbas kol kas labiausiai primena tai, ka pries pora simtu metu atlikdavo kaimo bobutes ir davatkos. Paskalos, apkalbos, nesantaikos kelimas ir pan. Skirtumas tik toks kad dabar dar uz tai pinigus gauna.

O del Sabo - pasakyk man, jei suzinotum kad tavo draugas kvailina kita drauga. Tyletum?
2007-10-09
+2
Atsakyti
filtekas:Kas butu jei butu,bet yra,kaip yra,reikia ziureti,kaip dabar yra,o ne kas butu,gal ir parasytu apie saba,o gal ir ne.Bet dabartineje situacijoje parase ir dar daug ka jie prirase ir dar daug ko prirasys ir pils ir pils pamazgas ant neitikusiu zmoniu
2007-10-09
-1
Atsakyti
na LR istorijos su zaidejais ir treneriais maziausiai liecia Zalgiri. taip kad cia galima to ir nemineti. Tai minusas paciam LR. Tiesiog noriu pasakyti, kad nesvaraus zaidimo salia aiksteles yra is abieju pusiu. Ir tas trimitavimas per televizijas ir ziniasklaidos priemones kaip cia mus skriaudzia yra uzgautu asmeniniu ambiciju reikalas. Baigesi laikai, kai buvo viena komanda Lietuvoje, kuri BE KONKURENCIJOS susirinkdavo zaidejus, remeju pinigus. Laikai keiciasi. Sutinku, kad kol kas to purvo uzkulisiuose yra per daug.Bet cia jau kulturos reikalas. Reikia tiketis kas is to isaugsim.Ir dar - esu beveik 100proc. tikras, kad net jei LR neturetu savo komandos, tas straipsnis apie Saboni butu vistiek parasytas.Juk cia laiksrastis - reikia kelti tirazus.Ir galbut nemazi pinigai sukosi tame Neringos biznyje ir daug kas is to norejo pasipelnyti.Dabar gavosi - jei ne man tai niekam.
2007-10-09
-10
Atsakyti
filtekas:Aisku taip ir yra,bet kaip pinigelius kisa i ryta viskas ok tyla,o kaip zalgirio puse atsisuka,tada ir prasideda straipsniai.Pvz kaip ryto zurnalai ir laikrastis smeize ir visaip aprasinejo savo buvusius trenerius ar zaidejus,nes rytas jiems liko skolingas pinigu
2007-10-09
Atsakyti
Naivu tiketis kad tik Lietuvos Rytas turi ziniasklaidos priemones svertus. Ne sovietiniai laikai...Yra tokia Respublika... Yra... Moka vyra rasyti - moka. Ir cia tie grasinimai - neremsit parasysim ar paremsit ne ta irgi parasysim, gali buti taikomi ne tik LR.O kad vienas laikrastis suinteresuotas kitam igelti irgi faktas.O jei firma sedi atsiprasant mesle iki ausu ir bijo straipsnelio tai tokia ten ir firma. jei tu saziningai pinigus uzdirbi, nieko neprikurpsi, jei netiesa parase - duok i teisma. Beda tik ta kad bent 60 procentu dabartiniu gigantu pastatyta ant nesvariu pinigu, machinaciju. Tai ir gyvena taip baimes pilnom kelnem.Tik ar verta gailetis tokiu...
2007-10-09
-15
Atsakyti
veikejas:Na su tavim sutinku del sabonio,kad istatymas turi buti visiems lygus,bet pripazinkim,kad

vainauskas daugiau makliu pridirbes nei sabonis
2007-10-09
-5
Atsakyti
Minuso tau nekroviau, kadangi tavo diskusija normali :)

Na taip, is dalies galima sutikti, kad klubo + ziniasklaidos derinys nelabai skaniai kvepia, net ir man daznai slykstu skaityti sapaliones, net gedos jausmas ima. O del sabonio tai na pripazinkim, faktas yra tas, kad jis tikrai istatyma pazeide su nelegaliom statybom, o kad dauguma visuomenes tolertuoja -i del to kad jis kazkada pergales mums skyne -, tai absurdas, o reakcijos jokios is visuomenes, nes yra priprasta sioje salyje vogti. O kad del kazkokios vainausko nuoskaudos primenamas sis faktas - tai beabejo taip :)

Del eurolygos ir arenos, tai pats sefas Bartolomeu jus 100% uztikrino, kad nesvarbu jam kur bus zaidziama - net interviu buvo -, kuo as taip pats tikiu. O siaip tai arena bus pas jus, dar daug laiko iki 2011 m, bet ten jau daugiau jusu paciu vidaus rietenu rezultatas + gal kirkilas siek tiek prisideda, juk anot gandu jis "biski" uz ryta eina :) O del to, kur vyks finalas - VNO ar KNO - tai bus dideles didkusijos, su skandalais ir rietenom... neprognozuosiu, nes man vienodai, nors kiekvienai arenai tai butu didelis pliusas prestizo prasme.

Na del zalgirio gal jam ir gerai butu, jei jis isnyktu, bet net ir pats didziausias ryto fanas pripazintu, kad be Z butu nieko vertas tas LKL, jokios intrigos ir triuskinimai visu min ant 25 tsk :)
2007-10-09
+2
Atsakyti
veikejas:Tu gali ir jus visi galit kraut man minusus,bet cia mano nuomone ir as ja isakiau,o del santazavimo,tai tiesu tiesa,na omnitelis svyturis ok,tai palauk dar ne velu,kad kalnapili varys purvais,kaip vare purvais stumbra,kai jis remia zalgiri,taip pat SBA koncerna.Yra ir lietuvisku kompaniju,kurios bijo nukenteti nuo laikrastininku,kad nukentes ju prestizas.

Ps:Kodel Saboni jie nuolat smeize,kodel vis primena jo istorijas del Neringoje stovincio namo kuris yra tipo neleistinai pastatyta.Kodel jie vis grysta prie temos Nemuno salos kur norima statyti arena.O zinot kodel ponas VEIKEJAS,todel kad vainausko klanas ir ju pakalikai nenori kad ji butu pastatyta,kad europos cempionatas nevyktu kaune,kad zalgiris prarastu vieta eurolygoje,nes greitu laiku Kauno Hale neatitiks eurolygos standartu ir venintele vieta atitektu rytui.Vainauskas apskritai ramiau miegotu jei nebutu zalgirio
2007-10-09
+2
Atsakyti
Matyt rytas pamirso Kalnapili pasantazuot, o tai dabar zalgiri remia :) Del santazavimu tai perdetas dalykas. Matyt ir omnitelis ir svyturys ir visi kiti santazuojami, tik bijo vainausko, kad ko nepasakytu, matyt direktoriai naktimis nemiega, bijodami vainausko skambucio sulaukt :) Jei butu santazuojami, tai netyletu, na gal patys siek tiek nukentetu, bet visuomenes akyse laikrasciui nuo to butu daug blogiau nei imonems - praktiskai zlugimas visu akyse. Be to imonese yra nemaza uzsienio kapitalo, o pasantazavus uzseniecius laikrasciui ne kas butu. O teisybes delei as esu pries mokesciu moketoju pinigu svaistyma PRIVACIU KLUBU reikmems, gal man saskiu megeju bureli ikurt ir eit maldaut kokio 1000 LT, gal duos???

Dar expertas prikibo prie sakalu, sakalai konkurentas :))) Na taip, toks kaip ir zalgirio dukterinis klubas Aisciai.
2007-10-09
+1
Atsakyti
no_name:O kaip Rytas susirenka pinigus jei ne verkslena? Per santaza ir grasinimus:Jei musu klubo neremsit mes apie jus tokius straipsnius parasysim.Jai pvz kokia nors firma susiruosia remti zalgiri,kuri domina ir ryta.Iskart Vainausko skambutis ar jo patiketiniu pastato viska i savo vietas.Ta firma mandagiai atsipraso zalgirio vadovu,kad zalgirio nerems.Kiek kartu per interviu pats sabonis ta patvirtino
2007-10-09
+2
Atsakyti
Tai iseina,kad savyvaldybe tik neremia sakalu,o kitos savyvaldybes remia savo miesto komandas.As manau,kad neremia sakalu,tai cia jauciasi ir vainausko ranka,jis turbut bijo,kad vilniuje atsiras dar vienas stiprus klubas.O del biudzeto didziausio garantuoju,kad ji turi rytas,o paskui tik zalgiris.Ir ryto biudzetas ne 15mln,o maziausia 20ml,paziurekit kaip jie keicia zaidejus ir juos dar keis,o zaidejai kainuoja ne grasius
2007-10-09
+4
Atsakyti
vap
to PIrmykstis: Atskaičiuojam 217 tūkst. skolas ir lieka 600 tūkst.
2007-10-08
+11
Atsakyti
juokauju :DDDD
2007-10-08
-2
Atsakyti
as dirbu vilniaus savivaldybeje l.rytui dave 6,5mln
2007-10-08
-16
Atsakyti
vap
to PIrmykstis: Atskaičiuojam 217 tūkst. skolas ir lieka 600 tūkst. :)
2007-10-08
-4
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 37

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.