Ketvirtoji Lietuvos komanda neprilygo Latvijos čempionui. SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Elitinio diviziono rungtynėse Klaipėdos „Neptūnas“ sekmadienį išvykoje nusileido pajėgiausiai Latvijos komandai Rygos „ASK Riga“. Ramūno Butauto treniruojamas latvių klubas sutriuškino uostamiesčio krepšininkus 96:67 (26:18, 26:10, 18:13, 26:26).

Šiame mače „Neptūnas“ vertėsi be pagrindinio savo įžaidėjo Evaldo Dainio. Maža to, kitas uostamiesčio ekipos įžaidėjas Sergejus Karmazinskis per pirmas tris pirmojo kėlinio minutes susirinko tris asmenines pražangas ir buvo priverstas atsisėsti ant atsarginių žaidėjų suolelio.

Be įžaidėjų likęs uostamiesčio klubas nesugebėjo rimčiau kibti varžovams į atlapus. Butauto auklėtiniai jau pirmajame kėlinyje šovė į priekį, kai sužaidus 5 minutes „Neptūno“ deficitas siekė 11 taškų – 6:17.

Antrąjį kėlinį „ASK/Riga“ pradėjo spurtu 18:3 ir susikrovė solidžią 23 taškų persvarą (44:21), kuri jau trečiojo kėlinio viduryje buvo šoktelėjusi iki 34 taškų (66:32).

„ASK/Riga“: Curtisas Millage’as 15 (6 rez. perd.), Aerickas Sandersas 14 (9 atk. kam.), Dwayne’as Broylesas 13, Aaronas Jordanas Bramlettas 11 (10 atk. kam.), Raitis Grafas 10.

„Neptūnas“: Marius Runkauskas 20, Giedrius Jankauskas 9, Mindaugas Mockus 8, Vitalijus Stanevičius 7, Sergejus Karmazinskis 7, Paulius Počiuipa 6, Vaidotas Pridotkas 6 (8 atk. kam.), Marius Kasiulevičius 3, Remigijus Trakimas 1 (Deividas Gailius).

„Neptūnas“ lieka be pergalių ne tik SEB BBL pirmenybėse, bet šį sezoną apskritai. Klaipėdos komandai tai buvo antroji nesėkmė Baltijos čempionate. Butauto komandai tai buvo pirmasis mačas SEB BBL šį sezoną.

Atrinkti (0) Visi (4)
sutapsnojo Neptuna, gaila, bet matos kad susilpnejo komanda, o ASK tai bus stiprus riesutukas Zalgiriui ir Rytui, ir ziuriu Butautas pavaro, jau gynyba tai is vis pz