Nuotr.:

Iš JAV krepšinio turnyro, kuriame kovojama dėl 2 mln. JAV dolerių prizo, iškrito „Always A Brave“ komanda, kurios neišgelbėjo ir puikiai žaidęs buvęs Kauno „Žalgirio“ legionierius Jerome’as Randle’as.

GM: 13

Ekipa įveikė pirmąjį etapą, tačiau antroje dvikovoje 72:81 nusileido „Scarlet And Gray“ komandai.

Pralaimėjusiems Randle’as per 24 minutes pelnė 22 taškus (3/6 dvit., 4/7 trit., 4/5 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir perėmė du kamuolius.

Amerikietis buvo rezultatyviausias savo komandoje.

Praėjusį sezoną Vilniaus „Lietuvos ryte“ žaidęs Tayloras Brownas nesėkmę patyrusiai ekipai per 4 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit.), bet atkovojo kamuolį.

Anksčiau Vilniuje rungtyniavęs Patrickas O’Bryantas per 16 minučių taip pat taškų neįmetė, bet sugriebė 4 kamuolius.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė praėjusį sezoną Toronto „Raptors“ klube žaidęs Jaredas Sullingeris. Jis įmetė 21 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.

Tuo metu naujasis Kauno „Žalgirio“ legionierius Brandonas Daviesas su komanda kovą dėl 2 mln. JAV dolerių baigė jau pirmose rungtynėse – jo ginama „Fredette“ 97:100 nusileido „Utah“ krepšininkams.

Daviesas buvo geriausias savo komandos žaidėjas. Jis per 29 minutes pelnė 20 taškų (6/9 dvit., 1/2 trit., 5/9 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo vieną metimą.

2017-07-24 23:46