Pirmąją pergalę antrajame Italijos krepšinio čempionato ture iškovojo Kapo d'Orlando „Pierrel“ ekipa, išvykoje 75:62 (21:17, 17:9, 22:16, 15:20) nugalėjusi Neapolio „Eldo Basket“ krepšininkus.

Beveik visas rungtynes pirmavę svečiai Neapolio ekipai išsiveržti į priekį leido tik pirmosiomis mačo minutėmis. Pirmąjį ketvirtį baigę keliais taškais iš eilės taiklių metimų seriją Kapo d'Orlando krepšininkai pratesė ir po pertraukėlės. Trečiajame ketvirtyje „Pierrel“ ekipos pranašumas pasiekė ir 20 taškų ribą.

Nugalėtojų ekipai atstovaujantis Martynas Mažeika per 13 minučių pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio, 0/2 tritaškių, 0/1 baudų) ir atkovojo 3 kamuolius.

Atrinkti (0) Visi (4)
Nesakysiu - tai mano galutinė nuomonė apie jį. Kada jis buvo bent 10 taškų pelnęs?