Lažybų tarpininkai paskelbė, kurie, jų nuomone, Lietuvos rinktinės krepšininkai turi daugiausiai šansų prasibrauti į galutinį Dainiaus Adomaičio treniruojamos nacionalinės komandos dvyliktuką.
Lažybininkams nė kiek abejonių nesukelia Jono Valančiūno, Manto Kalniečio, Jono Mačiulio ir Mindaugo Kuzminsko galimybės žaisti rinktinėje – visiems jiems skiriamas po 1,01 koeficientas. Tai reiškia, kad pastačius 100 eurų, laimėjimas siektų vos 1 eurą. Tuo metu statant tą pačią sumą, kad šie krepšininkai į rinktinę nepateks, laimėjimas siektų 1000 eurų.
Po šio kvarteto geriausiai vertinami Artūro Gudaičio šansai – jam skiriamas 1,12 koeficientas, tad laimėjimas statant jau minėtą sumą siektų 12 eurų.
Lažybų tarpininkai mano, kad dėl paskutinės vietos rinktinėje turėtų kovoti Adas Juškevičius ir Mindaugas Girdžiūnas. Abiem skiriamas po 2 koeficientas, tad statant už juos, pinigų suma padvigubėtų.
toks kofas duodamas, nes Motiejunas gali pasirasyt sutarti su NBA komanda, kuri jam uzdraustu dalyvaut cempionate. Tas pats, kaip su Saboniu buvo. Tad laimejimas nera 100% garantuotas.
O kaip skaixiuosis traumu atveju? Turbut topsas cia apmulkintu ir pasiliktu pinigus, nors objektyviai cia statydami visi vertina adomaicio pasirinkimus.
-- parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
todel siuo poziuriu Girdziunui patekti yra labai dideles galimybes - nera Seibucio tipo SG, Gecevicius/Milaknis neaiskus ir jei bus prastos formos, jei Grigonis neatsistatys ... --> gali buti, kad Kalnieciui reiks rotuotis SG pozicijoje.
Trim dideliais toli nenuvaziuosi, o prazangos, o varzovai su dideliais ... o jei dar trauma kuris nors gaus ar rotacijos/taktikos niuansu. Minimum 4 dideli PF/C, todel ant suoliuko tikrai bus didelis (is situ 1 realus: Bendzius, Kairys, Sajus). Vat sitiems atvejams.
Ir butinai bus 3 SF salia Maciulio ir Kuzios. Ulanovas greiciausiai. (nes tiek Galius, tiek Giedraitis neblizgejo ...).
Siaip labai gaila, kad nera Seibucio tipo SG. Imti ir Geceviciu ir Milakni (ir Juskeviciu) - neturi jie stiprios psichologijos, kas leistu isryskinti ju snaiperiu savybes. Ir dabar ju indelis bus neprognozuojamas ...
jo yra racijos, kad sajus gali patekti. bet jei ne atsiveria durys arba gailiui arba bendžiui statant juos į PF poziciją. arba imant ir centrą ir vieną iš šitų, ir nesu tikras del Ulanovo vietos rinktinėje manau pilnai su juo konkuruoja gailius ir bendžius plius turi ugio pranašumą.
jei del grigonio nekyla klausimų tai kitas atakuojanti labai neaiškus manau trys tie variantai ir yra juškvičius milaknis gecevičius.
Na nezinau, del didziosios dalies, manau, ir daugumai klaustuku nekyla, apart - kad jei imam sitokia sudeti - teturim tikrus 3 pf/c - reikia bent 4.
Tad patektu turetu arba Kairys arba Sajus.
Reiskias vienam is "turtu patekti" durys uzsidarys, na ir tai bus arba Milaknis arba Juskevicius. Kadangi Adomaicio zaidimo taktika yra tik atbek ir mesk tritaski - turetu krist Juskevicius
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
>
Komentuoti
„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.