Nuotr.: LKF
Nuotr. LKF

Lietuvos moterų krepšinio rinktinė tęsia pasiruošimą Europos čempionato atrankos turnyrui ir sužaidė dar vienas kontrolines rungtynes.

Manto Šerniaus auklėtinės išvykoje įveikė Suomijos krepšininkes 76:69 (20:16, 13:14, 17:20, 26:19).

Rungtynes geriau pradėjo lietuvės (11:5) ir po pirmo ketvirčio pirmavo. Aikštelės šeimininkės deficitą panaikino ir prieš lemiamą kėlinį švieslentėje degė lygus rezultatas (50:50).

Ketvirtajame kėlinyje vyko atkakli (64:63) kova, o Manto Šerniaus auklėtinės savo pranašumą įrodė tik pačioje susitikimo pabaigoje.

Lietuva: Santa Okockytė 23, Monika Grigalauskytė 12 (7 atk. kam.), Gintarė Petronytė 11 (11 atk. kam.), Eglė Šikšniūtė 10.

Suomija: A.Holopainen 19, T.Tuukkanen 14, R.Lehtoranta 13.

2017-08-10 13:05
Sunkiai draugiškos vyksta,bet pergalių yra.Vokietes nugalėjo,dabar suomes.Pasitikėjimas moterims didėja.