Detroito "Pistons" dar kartą įrodė turį čempionišką charakterį. Septintosiose Rytų konferencijos rungtynėse Larry Browno auklėtiniai 88:82 (21:23, 24:17, 19:26, 24:16) įveikė Majamio "Heat" ir antrus metus iš eilės pateko į NBA superfinalą.

Serijoje iki 4 pergalių atsilikinėdami 2-3, Detroito krepšininkai laimėjo dvejas rungtynes iš eilės ir tapo pirma Rytų konferencijos komanda per paskutinius 23 metus, laimėjusia septintąsias konferencijos finalo rungtynes išvykoje.

Dramatiškose ir permainingose rungtynėse svečiai atitrūko per paskutines dvi minutes. Po Rasheedo Wallace'o metimo "Pistons" išsiveržė 82:79, o paskui pataikė šešis baudų metimus iš eilės ir užtvirtino pergalę.

Rezultatyviausiai "Pistons" žaidė: Richardas Hamiltonas 22 taškai (7 rezultatyvūs perdavimai), Rasheedas Wallace'as 20, Chauncey Billupsas 18 (8 rez. perd.), Tayshaunas Prince'as 13 (8 atkovoti kamuoliai).

"Heat": Shaquille'as O'Nealas 27 (9 atk. kam.), Dwyane'as Wade'as 20, Udonis Haslemas 13 (10 atk. kam.), Eddie Jonesas 10.

Majamio klubo neišgelbėjo ir po vienerių praleistų rungtynių į aikštę sugrįžęs D.Wade'as. Kęsdamas sumušto šonkaulio skausmus, trečiajame kėlinyje jis pelnė 12 iš 20 savo taškų, tačiau per lemiamą ketvirtį nepataikė nė vieno metimo.

Laimėtas Rytų konferencijos finalas pratęsė "Pistons" trenerio L.Browno karjerą Detroite dar bent ketverioms rungtynėms. Tik pernai prisijungęs prie komandos, jis antrus metus iš eilės komandą atvedė į NBA superfinalą.

"To nesitikėjau net drąsiausiose svajonėse", – prisipažino L.Brownas.

Superfinale, kuris prasidės naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Lietuvos laiku, "Pistons" laukia Vakarų konferencijos nugalėtojai San Antonijo "Spurs" krepšininkai. Pastarieji laimėjo 2003 metų NBA pirmenybes.

2005-06-08 10:37
labiausiai europietiska... Detroitas tegu laimi gerai ginasi normalu kasi zaidzia, o neissidirbineja kaip kiti..
2005-06-07 21:32
Noretusi kad laimetu labiausiai europietiska NBA komanda, bet laimes Detroitas
2005-06-07 21:04
bet laimes spurs nes jie turi parkeri,duncana,ginobili!!!sup er trijule!!!
2005-06-07 21:03
megstamiausios komandos isejo i finala!!!
2005-06-07 12:17
Che che, nba pradeda demonstrti brandu zhaidima... Dwi europietishko stiliaus komandos, dieli demesi skirianchios gynybai zhaidzia finale... Gal pagaliau nba treneriai pakils iki europos lygio... Finalas aisq bus negrazhus, bet idomus...
2005-06-07 11:52
Na atsitiko kad ir turėjo atsitikti, valio.
2005-06-07 10:21
na vienas nuobodziausiu finalu ,kaip sakiau ,bet ... PISTONS - laimes .
2005-06-07 10:17
pizdec..pats leviausias nba finalas koki tik galima butu sugalvot....... 2 nekenciamaiusios komandos!!!1 viena is west kita is east....BLOGIAU ir nebuna!!!
2005-06-07 10:01
cempionai yra cempionai.. manau detroitas dar syki iskovos ziedus ;)
2005-06-07 09:50
jee, shaqa ismete :) Atrodo i Detroita grizta Isiah laikai... Anyway, finale manyciau Spursai turi truputi daugiau sansu.
2005-06-07 09:42
Manau kad pistons spurs gal parankesnė komanda negu heat.
2005-06-07 09:13
Kokia nesamone... kaip cia heat gavo:( fuksas!
2005-06-07 09:10
Nemanau, kad pries Duncan-Ginobili-Parker smogiamaji trejetuka kas nors galetu atsilaikyti
2005-06-07 08:14
je ! dabr dar spursam ragus aplauzys ir detroitas vel cempai
2005-06-07 07:42
Kol kas viskas pagal plana... Daba Spursams belieka laimet ziedus per kokias 6 rungtynes ir viskas kaip ir turejo but.

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 19