Nuotr.: musukrepsinis.lt
Nuotr. musukrepsinis.lt

Lietuvos merginų (U16) rinktinė po atkaklios kovos iškovojo pergalę Europos pirmenybėse. Šešiolikmetės 66:62 (18:13, 21:17, 15:22, 12:10) nugalėjo Baltarusijos ekipą.

Lietuvės geriau pradėjo susitikimą ir nuo pirmųjų minučių įsiveržė į priekį, laimėdamos pirmąjį kėlinį 18:13. Prieš ilgąją pertrauką merginos dar labiau padidino savo persvarą, jau iki devynių taškų.

Trečiajame ketvirtyje Baltarusija išlygino rezultatą 41:41, nors kėlinį laimėjo baltarusės, Lietuva dviem taškais vis dar buvo priekyje.

Baltarusijos rinktinei pavyko išlygintį rezultatą, tačiau likus 26 sekundėms iki rungtynių pabaigos Brigita Sinickaitė pataikė du svarbius baudų metimus ir užtvirtino lietuvių pergalę 66:62.

Lietuva: Audronė Zdanevičiūtė 14, Brigita Sinickaitė 12, Urtė Cižauskaitė 11.

Baltarusija: Iryna Venskaya 15, Darya Siamiletnikava 13 (9 atk. kam.).

Rungtynėse dėl tryliktos vietos merginos žais prieš Olandijos ekipą.

Atrinkti (0) Visi (2)
Nr 11 kokia ten Sinickaite matosi mylimiausia trenerio zaideja svarbu jam taskus meta bet gynyba klaidos ziauru. Ji aplamai zino kas yra gynyba ir kova vaiksto karalaite rankas susidejus. Ziauru