Pirmą pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ikisezoninėse rungtynėse iškovojo Žydrūno Ilgausko Klivlendo „Cavaliers“, namie 96:90 (18:23, 19:26, 25:19, 23:17, 11:5) po pratęsimo įveikę Detroito „Pistons“.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Cavaliers“ atsilikinėjo 50:64, kai aikštę paliko komandos žvaigždė LeBronas Jamesas. Jam atsisėdus ant atsarginių žaidėjų suolo, „Cavaliers“ sirgalių viltys iškovoti pergalę išblėso, tačiau komandos atsarginiai nenorėjo su tuo susitaikyti.

Pagrindiniams „Cavaliers“ krepšininkams sėdint ant suolo, Klivlendo ekipa spurtavo ir ketvirto kėlinio pradžioje jau pirmavo 72:70.

Besibaigiant ketvirtam kėliniui jie atsilikinėjo 83:85, kai likus žaisti 0,4 sekundės Detroito ekipa prasižengė prieš Dwayne Jonesą. Iki tol prametęs visas 4 baudas, šįkart puolėjas susikaupė ir įmetė abi, taip išlygindamas rezultatą ir išplėšdamas pratęsimą.

Per papildomas 5 minutes „Cavaliers“ jau buvo sunkiai sulaikomi ir šventė pergalę.

23 minutes nugalėtojų gretose rungtyniavęs Ilgauskas pelnė 6 taškus (3/6 dvitaškių, 0/1 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, po 1 kartą suklydo ir prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 17, Devinas Brownas 10, Shannonas Brownas ir Damonas Jonesas po 9.

„Pistons“: Chauncey Billupsas, Richardas Hamiltonas ir Aaronas Afflalo po 12, Rodney Stuckey 10.