Antrąją pergalę NBA ikisezoninėse rungtynėse iškovojo Lino Kleizos Denverio „Nuggets“ ekipa. Ji namie be didesio vargo 118:102 (32:32, 32:24, 33:23, 21:23) nugalėjo Portlendo „Trail Blazers“ krepšininkus.

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus žaisti 2 minutes komandas teskyrė vos 2 taškai (56:54), tačiau tada Denverio krepšininkai laimėjo 3 minučių tarpsnį spurtu 10:2 ir pabėgo į priekį. Po šio spurto svečiams atsigauti nebepavyko.

Kleiza šiame mače per 27 minutes pelnė 19 taškų (5/8 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 6/7 baudų), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 22, Linas Kleiza 19, Allenas Iversonas 17, Marcusas Camby 14, Anthiny Robertsonas 13, Vonas Waferis 10, Bobby Jonesas 10.

„Trail Blazers“: Martellas Websteris 19, Travisas Outlawas 18, Taureanas Greenas 13, Channingsas Frye 11, Sergio Rodriguezas 10, Lamarcusas Aldridge’as 10 (8 atk. kam.).

Kitose rungtynėse antrąją nesėkmę patyrė Klivlendo „Cavaliers“ ekipa, kurioje žaidžia Žydrūnas Ilgauskas. „Cavaliers“ namie 90:96 (26:24, 21:28, 19:28, 24:16) pralaimėjo Sietlo „SuperSonics“ krepšininkams.

Ilgauskas per 26 aikštėje praleistas minutes pelnė 6 taškus (3/6 dvitaškių), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovo metimą, tačiau sykį suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Cavaliers“: Shannonas Brownas 19, LeBronas Jamesas 14, Ira Newble’as 13 Drew Goodenas 10, Danielis Gibsonas 10, Larry Hughesas 8.

„Sonics“: Chrisas Wilcoxas 20 (8 atk. kam.), Kevinas Durantas 15, Wally Szczerbiakas 14, Mickaelis Gelebale 9, Earlas Watsonas 9.

Atrinkti (0) Visi (8)
Manau Kleiza šiemet gaus dar daugiau žaisti.
2007-10-15
+1
maladiec vyruks :D
2007-10-13
+1
Na dar anksti sprest, bet manau Kleiza prasciau nei praeitais metais tikrai nezais, kaiptik patirtis tik auga, ypac gerai, kad dalyvavo europos cempionate, traumu negavo, o tokio lygio varzybose praktikos tikrai pasiseme.. pagal tai, kad netrumpai losia pasirengimo varzybose, matosi, kad treneris deda daug vilciu i ji.
2007-10-13
+2
zveris kleiza zveris. gerbiu jy :)
2007-10-13
-1
kleiza i sg :D o ilgas gerai del kamuoliu pakovojo ;)