Ketvirtąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Vilniaus „Lietuvos rytas“. Sostinės krepšininkai namie be didesnio vargo 90:57 nugalėjo Kauno „Aisčių-Atleto“ komandą.

Šiose rungtynėse intriga laikėsi tik pirmoje pirmojo kėlinio pusėje kai sužaidus 4 minutes švieslentėje degė lygus rezultatas – 10:10.

Tada vilniečiai ėmė sparčiai tolti nuo savo varžovų ir jau 13-ąją rungtynių minutę po taiklaus Holliso Price’o tritaškio skirtumas siekė 20 taškų (37:17).

Tačiau iškarto nutolti kauniečiai aikštės šeiminiams neleido. O trečiojo kėlinio pradžioje skirtumas buvo ištirpęs iki 15 taškų (51:36). Bet tai buvo viskas ką šiose rungtynėse pavyko padaryti Kauno komandai. LKL vicečempionai dar nepasibaidus trečiajam kėliniui buvo įgiję solidžią 32 taškų pranašumą (76:44).

„Lietuvos rytas“: Marijonas Petravičius 17, Kenanas Bajramovičius 12, Artūras Jomantas 11, Michailas Anisimovas 11, Martynas Gecevičius 9, Andrius Šležas 8.

„Aisčiai-Atletas“: Gediminas Navickas 14, Gintautas Vileita 12, Valdas Dabkus 9 (9 atk. kam.), Vilius Šumskis 7.

Atrinkti (0) Visi (9)
to Hecantochire:

aš manau, kad LKL'e teisėjai kaip tik turėtų būti labiau griežtesni Rytui, kad užgrūdintų juos prieš Eurolygos rungtynes. Ten niekas saldainių nedalins... :))
2007-10-15
+7
Ziurejau rungtynes gyvai. Siaip ka galiu paskayt, Aisciai pagal toki biudzeta suzaide gan neblogai! padare maziau klaidu negu rytas, ishrashe daugiau bloku negu rytas, pereme daugiau kamuoliu... Bet tie kas mate rungynes gyvai tai pzdc... Manau, kad pilnai su manim sutiks ir pripazins, kad teisėjai (M. Gudas , R. Bielinis , R. Žukauskas) budami Vilnieciai tendensingai prieme kaikurius sprendimus ir rungtynes buvo teisiajaujamos i vienus vartus... nereikejo tikrai tempti ryto.. rytas yra ta komanda, kad jos nei lkl nei bbl nereikia tempti nei priesh viena komanda apart zalgirio... Visas kitas rytas yra pajegus sugaleti pats. jeigu ne teisejai manau rungtynes butu pasibaigusios kitokiu rezultatu... Max -20! kodel tiek? o todel kad jeigu rytas nelaimi priesh betkokia komanda bent +20 tashku tai rytine trefke buna sunki ir varginanti.. Cia nuo zachadino laiku shita tradicija yra.. tai ka reziumuojant manau, kad aisciai nepasimete priesh varzhovu spaudima (o spaude apie puse rungtyniu!), neblogai gynesi asmenishkai, bet buvo bedu su zonine ginyba... Bet kur nebus kai petravicius db toks kaip Kambala uzhsipompaves tai zude bishkutuka priekine linija aiscius... Bet vyrai kovojo net kai teisejai pjove i venus vartus...