Nuotr.: BGbasket.com
Nuotr. BGbasket.com

Sunkią pergalę kvalifikaciniame turnyre į pasaulio čempionato atrankos varžybas iškovojo Kęstučio Kemzūros treniruojama Austrijos rinktinė.

Savo žvaigždės Jakobo Poeltlo vedami austrai svečiuose 78:71 (17:20, 22:17, 10:16, 29:18) nugalėjo Nyderlandų rinktinę.

Poeltlas per 28 minutes pelnė 16 taškų (5/8 dvit., 6/7 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

3 pergales per 4 rungtynes iškovoję austrai jau iškovojo bilietą į atrankos varžybas.

Austrija: Jakobas Poeltlas 16, Thomas Schreineris 15, Rashidas Mahalbasičius ir Davoras Lamesičius po 11.

Nyderlandai: Worthy De Jongas 13, Henkas Norelis 11.

Svečiuose pergalę taip pat iškovojo ir būsimo Kauno „Žalgirio“ legionieriaus Dee Bosto atstovaujama Bulgarijos rinktinė.

Ji svečiuose 84:70 (21:15, 25:23, 19:22, 19:10) nugalėjo Baltarusijos krepšininkus.

Bostas per 26 minutes šįkart pelnė 8 taškus (4/7 dvit., 0/6 trit.), atkovojo 3 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Be pralaimėjimų šiame turnyre žygiavę bulgarai grupėje finišavo pirmi ir iškovojo bilietą į pasaulio čempionato atrankos turnyrą.

Bulgarija: Chavdaras Kostovas 21, Aleksandras Georgievas 10, Dee Bostas 8.

Baltarusija: Vitalijus Liutyčius 18, Jevgenijus Beliankou 12, Aleksandras Kudrautsau 11.

2017-08-17 01:45
Bulgarijos žvaigždė ir būsimas Žalgirio puolimo dar Europoje? Manau dienų ar net valandų klausimas kada šitas "pajėgiai atrodantis jaunos bulgarų kartos atstovas sužibes NBA