Pergalingai Lenkijos krepšinio pirmenybes pradėjo Ostrovo „Atlas Stal“ ekipa, kuriai atstovauja Gintaras Kadžiulis. Lietuvio komanda namie 86:68 (22:16, 23:18, 19:20, 22:14) nugalėjo Starogardo „Polpharma“.

Kadžiulis buvo rezultatyviausias nugalėtojų žaidėjas. Per 26 minutes jis pelnė 22 taškus (6/6 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 7/8 baudų) ir atkovojo 3 kamuolius.

Sėkmingas Manto Česnauskio žaidimas padėjo Slupsko „Energa Czarni“ ekipai nugalėti Košalino AZS ekipą 65:58 (14:21, 19:17, 17:13, 15:7).

Česnauskis aikštėje praleido 24 minutes, per kurias surinko 13 taškų (3/5 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė, po vieną kamuolį perėmė ir prarado.

Pergalę iškovojo ir Valdo Vasyliaus Vloclaveko „Anwil“, išvykoje 80:68 (19:16, 21:16, 23:14, 17:22) įveikusi Kolobrzego „Kotwica“.

Vasylius per 11 minučių taškų nepelnė (0/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 1 kartą prasižengė.

Pralaimėjo tik Aivaro Kiaušo Vroclavo „ASCO Šląsk“ ekipa, 70:83 (28:19, 10:19, 14:25, 18:20) nusileidusi Šviecų „Polpak“ ekipai.

Kiaušas per 25 minutes pelnė 5 taškus (2/4 dvitaškių, 1/3 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus prasižengė.