Dar vieną pralaimėjimą SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Elitiniame divizione patyrė Klaipėdos „Neptūnas“. Uostamiesčio krepšininkai namie 61:82 nusileido Tartų „Rock“ komandai.

17-ąją rungtynių minutę dvitaškį pataikęs Giedrius Jankauskas buvo sumažinęs „Rock“ pranašumą iki 5 taškų (40:35), tačiau jau trečiojo kėlinio viduryje komandas skyrė jau 15 taškų (58:43).

Priartėti per likusias 15 minučių aikštės šeimininkams nebepavyko, o sumaniai puolime žaidę estai baigiantis rungtynėms susikrovė solidžią 21 taško persvarą.

Šiose rungtynėse „Neptūnas“ daugiau nei dvigubai pralaimėjo kovą dėl kamuolių. Klaipėdiečiai atkovojo tik 23 atšokusius kamuolius, tuo tarpu estai – 47.

Tartu komandoje žaidžiantis Kęstutis Šeštokas per 21 minutę pelnė 12 taškų (4/6 dvitaškių, 4/4 baudų), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, tačiau po kartą suklydo ir prasižengė.

„Neptūnas“: Giedrius Jankauskas 19, Marius Kasiuleivičus 7, Sergejus Karmazinskis 7, Evaldas Dainys 6, Vaidotas Pridotkas 6.

„Rock“: Brianas Cusworthas 20, George’as Tsintasadze 15, Janaras Taltas 14 (10 atk. kam.), Kęstutis Šeštokas 12, Gertas Kullamae 10.

Atrinkti (0) Visi (7)
Vienas geras dalykas tai, kad Runkauskas gali tapti izaideju. Bullock tipo
2007-10-15
+1
Vėl Neptūnas silpnai sužaidė. Ateinančią savaitę baisu ir pagalvot koks bus rezultatas kai su LRytu teks žaisti, jei nuo estų tokiu skirtumu pralaimėta.
2007-10-14
+1
Maciau rungtynes deja vaizdelis nekoks ypac per 3-4 kelini.
2007-10-14
Tai bl Neptunas lošė prieš Estijos čempionus beto Rock labai gera komanda
2007-10-14
-2
Nekas...oi nekas..nu aišku Rock šiemet stipri komandai, bet žiūrint į kitas Neptūno rungtynes tai... ;/
2007-10-14
-1
Jeigu ir taip toliau Neptūnas žais Baltijos lygoj gali išvis palikti be pergalių.