Ketvirtąją pergalę Italijos čempionate iškovojo du lietuvius savo gretose turinti Sienos „Montepaschi“ ekipa. Ji sekmadienį išvykoje 70:58 (16:18, 17:11, 15:9, 22:20) nugalėjo Bolonijos „Upim“ krepšininkus.

Nugalėtojams Rimantas Kaukėnas per 21 minutę pelnė 11 taškų (1/4 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 9/12 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 8 varžovų pražangas, tačiau 5 kartus suklydo ir 4 sykius praisižengė.

Kitas Sienos ekipoje žaidžiantis lietuvis Kšyštofas Lavrinovičius per 21 minutę surinko 11 taškų (4/5 dvitaškių, 1/4 tritaškių), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius bei 3 kartus prasižengė.

„Montepaschi“: Vlado Ilievski 12, Terrellas McIntyre’as 11, Rimantas Kaukėnas 11, Kšyštofas Lavrinovičius 11.

„Upim“: Horace’as Jenkinsas 15, Stefano Mancinelli 14, Oscaras Torresas 10.

Sienos krepšininkai, laimėję visas ketverias žaistas rungtynes, užima pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Tuo tarpu „Upim“ ekipa, turinti dvi pergales ir tiek pat nesėkmių, žengia šešta.