Nuotr.: LSSA
Nuotr. LSSA

Antrąją nesėkmę Taipėjuje vykstančioje universiadoje patyrė Lietuvos studenčių rinktinė, kuri 52:59 (11:11, 10:14, 14:17, 17:17) nusileido varžovėms iš Rusijos.

Nors pirmajame kėlinyje rusės rungtynėse su lietuvėmis dažniau pirmavo 2-5 taškais, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje mūsiškės sužaidė tiksliau ir išlygino rezultatą – 11:11.

Dar po kelių akimirkų Roberta Mizgerytė turėjo progą persverti rezultatą, tačiau nepataikė iš gana patogios padėties. Tada rusės sužaidė atkarpą 9:0 ir vėl truktelėjo į priekį – 22:11.

Pirmuosius taškus antrajame kėlinyje lietuvaitės pelnė tik praėjus beveik 6 minutėms, kai tritaškį pataikė Dalia Belickitė – 14:20.

Prieš pat didžiąją pertrauką lietuvaitės vėl pademonstravo kovotojų charakterį ir priartėjo iki 4 taškų – 21:25.

Visgi antroje rungtynių pusėje rusaitės įsibėgėjo – ketvirtojo kėlinio pabaigoje sugebėjo susikrauti dviženklę persvarą – 55:43. Lietuvės kovėsi iš paskutiniųjų ir atkūrė intrigą, kai priartėjo iki 5 taškų – 52:57. Visgi, mūsų merginoms nepavyko pakreipti įvykių savo naudai ir teko susitaikyti su antra iš eilės nesėkme.

Lietuva: Roberta Mizgerytė ir Dalia Belickaitė po 10, Gintarė Jasiunskaitė ir Rasa Knyzaitė (7 atk. kam.) po 9, Agnė Černeckytė 6, Greta Tamašauskaitė 5.

Rusija: Julija Gladkova 16, Svetlana Boikova 12, Jekaterina Riabova 10.

Pasak Lietuvos rinktinės trenerių štabo, Romualdo Petronio ir Rasos Kreivytės, mūsų krepšininkėms žaisti šias rungtynes buvo labai sudėtinga, kadangi žaidėjos dar nespėjo pailsėti po vakar vėlai vakare vykusios dvikovos su australėmis.

„Namo grįžome tik apie 23 valandą, o jau kitą dieną iškart po pietų keliavome į rungtynes kautis su rusėmis. Pristigome jėgų. Rusės turėjo daugiau laiko atsistatymui, nes vakar rungtyniavo ne vakare, o dieną“, – sakė Kreivytė.

Rusijos komandos sąskaitoje tai jau antroji pergalė – pirmose grupės rungtynėse jos 67:57 nugalėjo Argentinos ekipą.

Grupės kovas Lietuvos merginos baigs rugpjūčio 23 d. 12.30 val. Lietuvos laiku rungtynėmis su Argentina. Net ir pergalė ir sėkmingai susiklosčiusios kitų komandų grupės varžybos lietuvėms gali nieko nelemti – greičiausiai mūsiškės kovas tęs tik dėl 9-16 vietų.

2017-08-22 21:10
Nice
2017-08-22 17:55
Nieko naujo.Tik naujiena apie moteris ir vėl pralaimėjimas.Kada federacijos akys atsivers,tai velnias žino.Gilioj duobėj mūsų moterų krepšinis.

--
2017-08-22 15:57
Vilis
Oj tik pretekstai , blogas tvarkarastis, blogas oras, parketo spalva irgi bloga. Ne jusu kartai kazko pasiekt. Rekk tyketis nauju talentu , o si karta jau is u18-16-20 ir t.t pratusios pralaimet, aisku kaip bebutu ju gaila tenka tik palinket siam cempionatui bent ka nors iveikt, ir didziausios sekmes lmkl komandose.