Nuotr.: Fotodiena.lt/E. Blaževičius
Nuotr. Fotodiena.lt/E. Blaževičius

Paskutinėse draugiškose rungtynėse prieš Amerikos taurės čempionatą Argentinos rinktinė iškovojo pergalę 86:74 (17:19, 24:17, 20:16, 25:22) mače su Brazilijos nacionaline komanda.

GM: 18

Nugalėtojus į priekį vedė gynėjai Facundo Campazzo ir Nicolas Laprovittola, kuris 2015-2016 metų sezono pirmoje pusėje rungtyniavo Vilniaus „Lietuvos ryte“.

Campazzo per 22 minutes pelnė 16 taškų (3/8 dvit., 5/6 baudos), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas bei surinko 12 naudingumo balų.

Tuo metu Laprovittola per 16 minučių spėjo pelnyti 15 taškų (3/4 dvit., 9/9 baudos), atlikti 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokuoti 5 pražangas ir surinkti 14 naudingumo balų.

Argentiniečiams šiose rungtynėse nepadėjo susižeidęs veteranas 37-erių metų 206 cm ūgio Luisas Scola. Visgi jis pateko į galutinį dvyliktuką ir gins šalies garbę Amerikos taurėje.

Argentina: Facundo Campazzo 16, Nicolas Laprovittola 15 (9/9 baudos), Nicolas Brussino 12, Lucio Redivo 11, Marcosas Della 10.

Brazilija: Bruno Caboclo 23 (14 atk. kam., 29 naud. bal.), Fulvio Chiantia 14 (8 atk. kam., 7 rez. perd., 24 naud. bal.), Joao Paulo Batista 10 (5/9 dvit., 6 atk. kam.).

2017-08-23 08:56
fcb
Ne koks lygis dabar P.Amerikoj,jeigu tokie vidutiniokai yra komandos lyderiai.
2017-08-22 20:44
to Tekoteka scola kita sezona kinijos zais pasiziek wikipedijoj
2017-08-22 19:58
girdejau Scola Netsai atleido, galetu juo zalgiris pasidomet, jis savo patirtim praverstu ir pats tikrai nepakenktu komandai rubinej ir pats butu nieko pries sugryztant i eurolyga po labai ilgos pertraukos

Komanda: Vitorijos Baskonia