Lietuvos čempionai Kauno „Žalgirio“ krepšininkai per pirmas draugiškas rungtynes su NBA klubais 88:107 (16:29, 23:24, 17:34, 32:20) turėjo pripažinti buvusio Šarūno Jasikevičiaus klubo „Golden State Warriors“ pranašumą.

Istorines rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo Eurelijus Žukauskas, tačiau netrukus „Warriors“ lyderis Baronas Davisas pelnė 5 taškus be atsako ir varžovai išsiveržė į priekį (5:2).

Sužaidus keturias minutes žalgiriečiai atsiliko tik 2 taškų skirtumu (7:9), tačiau 8 taškus be atsako pelnę aikštės šeimininkai atitrūko (17:9). Itin dažnai klydę „Žalgirio“ krepšininkai leido perimti iniciatyvą varžovams, kurie ketvirčiui baigiantis po Alo Harringtono metimo kabliu įgijo solidžią persvarą (27:11).

Antrajame ketvirtyje „Golden State Warriors“ ekipai nepavyko dar labiau padidinti savo pranašumo, o prie amerikietiško žaidimo ritmo prisitaikę kauniečiai prieš didžiąją pertrauką ėmė mažinti deficitą. Po Marcuso Browno tritaškio ir Jono Mačiulio dvitaškio skirtumas sumenko iki 10 taškų (37:47). Netrukus „Žalgirio“ puolėjas sudrebino „Warriors“ krepšį dėjimu, tačiau aikštės šeimininkai prieš išeidami ilsėtis padidino skirtumą iki 14 (53:39).

Po didžiosios pertraukos žalgiriečiams nepavyko sulaikyti įsibėgėjusių Kelių minučių atkarpą laimėję 14:2 „Warriors“ krepšininkai atitolo (67:41), o ketvirčiui baigiantis pelnę 11 taškų be atsako ėmė triuškinti lietuvius (87:51).

Vis dėlto per paskutinį ketvirtį žalgiriečiams pavyko priartėti – puikiai ketvirtajame kėlinyje žaidusio ir 3 tolimus metimus pataikiusio Marko Popovičiaus dėka įpusėjus ketvirtajam kėliniui skirtumas sumenko iki 17 taškų (76:93).

Vis dėlto priartėti koviniu atstumu žalgiriečiams nepavyko ir jie turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

„Žalgiris“: Marko Popovičius 15, Jonas Mačiulis 13 (7 atk. kam.), Eurelijus Žukauskas 11 (14 atk. kam.), Marcusas Brownas 11, Tanoka Beardas 10 (8 atk. kam.), Mantas Kalnietis 10 (5 rez. perd.), Goranas Jurakas 9 (8 atk. kam.), Paulius Jankūnas 3, Dejuanas Collinsas 2, Dainius Šalenga 2, Vilmantas Dilys 2 (Artūras Milaknis)

„Golden State Warriors“: Stephenas Jacksonas 20, Marco Belinelli 19, Kelenna Azubuike 13, Tierre Brownas 12, Baronas Davisas 11 (7 rez. perd.), Mattas Barnesas 11 (7 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (27)
veikejas pasol pyzdu ozy
2007-10-16
+4
Na ir kas kad gavo? gi lošė prieš NBA kluba o be to 19 tšk nepavadinčiau sutriuškinimu tikiu kad patiesim Raptors ;)
2007-10-16
+5
To veikejas>> eik nx geny

To nx >> eik nx pedike ble
2007-10-16
+1
Turint galvoje,kad zaide pagal NBA taisykles,beto buvo dar ne iki galo prisitaike prie laiko juostu skirtumo pasirodyma vertinu labai gerai.

To nx:eik tu nx
2007-10-16
+3
nx
BLt as tikejausi -50 minimum gaila kad ne...
2007-10-16
-5
Normaliai, gerai, kad nepasidave ir kovojo iki galo! Taip ir tikejaus apie -20.
2007-10-16
-4
o per kokia tv gali pamtyti paskykit plz

buki gei
2007-10-16
-1
maladec zalgiriukas parode biski ir savo ir sakyciau visai dar neblogai:)
2007-10-16
+1
Manau, kad sužaidė visai gerai, pagal savo galimybes. Šaunuoliai.
2007-10-16
+3
Bent visi gavo pasireikst :)
2007-10-16
+6
Maladiec Z sukovojo. O Kalnas tai isvis saunuolis, Colinsas jau nebe pagrindinis Z izaidejas :)
2007-10-16
-5
galejo kalnas nuo kokiu baudu idet :D
2007-10-16
+2
nu kazkaip pergales ir nesitikejau bet pasirode tikrai neblogai, zinant kad losia pagal NBA taisykles tai is vis :)
2007-10-16
+5
Klaidu ir nepataikytu metimu buvo labai daug, bet atsizvelgus i "Warriors" greita zaidimo stiliu, rezultatas ne toks jau blogas. Eurelijus parode, kad dar turi parako.