Moterų krepšinio klubų Europos taurės paskutinio, šeštojo, turo rungtynėse B grupėje ketvirtadienį Algirdo Paulausko ir Alfredo Vainausko treniruojama Kursko „Dinamo“ komanda, kurioje žaidžia dvi lietuvės, namuose 77:50 (23:14, 11:18, 27:5, 16:13) nugalėjo Raananos „Bnot Hasharon“ (Izraelis) ekipą ir pateko į šešioliktfinalį.

Kursko komandoje rezultatyviausiai žaidusi Irena Vizbarienė per 28 minutes pelnė 14 taškų (6/8 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 9, atliko rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus prasižengė.

Sandra Valužytė per 16 minučių įmetė 4 taškus (2/3 dvitaškių, 0/1 tritaškių), atkovojo 8 kamuolius, blokavo 1 metimą ir 3 kartus prasižengė.

Pirmajame rate „Dinamo“ krepšininkės šventė pergalę 69 taškų skirtumu 102:33.

Kursko komanda, iškovojusi keturias pergales, tapo B grupės nugalėtoja. Antrąją vietą užėmė taip pat keturias pergales iškovojusi „Challes-les-Eaux Basket“ ekipa, trečiąją poziciją užėmė „CSS-LMK SF. Gheorghe“ (Rumunija) krepšininkės (3 pergalės), „Bnot Hasharon“ ekipa (1 pergalė) liko paskutinė.

Šešioliktfinalyje „Dinamo“ žais su Mondvilio USO (Prancūzija) krepšininkėmis.

D grupėje Solnos „Vikings“ (Švedija) komanda su Jurgita Kaušaite svečiuose 82:98 (20:23, 21:20, 17:23, 24:32) pralaimėjo Segedo „Szeviep“ (Vengrija) krepšininkėms, tačiau pateko į atkrintamąsias varžybas.

Kaušaitė per 34 minutes surinko 12 taškų (4/8 dvitaškių, 1/1 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius ir 4 kartus suklydo.

Dvi pergales iškovojusios „Vikings“ krepšininkės grupėje užėmė trečiąją vietą ir šešioliktfinalyje žais su Maskvos „Dinamo“ (Rusija) ekipa.

I grupės nugalėtoju tapo Parmos „Lavezzini Basket“ (Italija) klubas, kuriam atstovauja Gabrielė Narvičiūtė. Parmos komanda namuose 86:50 (29:11, 23:8, 19:15, 15:16) sutriuškino Sarajevo „KK Željezničar“ (Bosnija ir Hercegovina) ekipą ir iškovojo penktąją pergalę.

25 minutes žaidusi Narvičiūtė įmetė 9 taškus (3/4 dvitaškių, 3/4 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, suklydo 5 ir prasižengė 2 kartus.

Šešioliktfinalyje „Lavezzini Basket“ susitiks su Gospičo „Croatia Osiguranje“ (Kroatija) krepšininkėmis.

Marijampolės „Arvi“ ir Klaipėdos „Lemminkainen“ komandos į kitą etapą nepateko.

Kaip jau skelbta, „Arvi“ komanda svečiuose 61:67 (20:18, 12:14, 12:26, 17:9) nusileido Ibisos PDV (Ispanija) ekipai, kuriai atstovauja Rima Margevičiūtė, ir H grupėje liko paskutinė - ketvirta.

Visas šešerias rungtynes laimėjęs Ibisos klubas kitame etape žais su „Extrugasa-Cortegada“ (Ispanija) ekipa.

K grupėje Klaipėdos „Lemminkainen“ komanda 51:94 pralaimėjo Vršaco „Hemofarm“ (Serbija) krepšininkėms ir su dviem pergalėmis užėmė trečiąją vietą.

Europos taurės pagrindinėse varžybose dalyvavo 48 komandos, suskirstytos į 12 grupių. Į kitą etapą pateko 1-2 vietas grupėse užėmusios ekipos ir aštuonios geriausios iš trečiąsias pozicijas užėmusių komandų.