Nuotr.: bc.lrytas.lt
Nuotr. bc.lrytas.lt

Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas Prienuose sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes šį sezoną ir 71:66 (17:20, 20:18, 11:6, 23:22) iškovojo nelengvą pergalę prieš buvusio sostinės klubo trenerio Dirko Bauermanno vadovaujamą Viucburgo „s.Oliver“ ekipą, kuriai atstovauja Vytenis Lipkevičius ir Osvaldas Olisevičius.

Pirmame kėlinuke sostinės krepšininkai lėtai įsibėgėjo ir nors trumpam buvo perėmę iniciatyvą, tačiau po pirmojo ketvirčio nuo varžovų atsiliko trim taškais (17:20). Antrame kėlinuke vyko labai atkakli kova, tačiau persverti rezultato savo naudai prieš didžiąją pertrauką nepavyko (37:38).

Po didžiosios pertraukos „Lietuvos ryto“ klubas padidino apsukas gynyboje, o du kamuolius per kėlinuką perėmęs Marcas Carteris padėjo sostinės klubui įgyti 7 taškų pranašumą (51:44).

Per lemiamas 10 minučių varžovai sugebėjo persverti rezultatą savo naudai, tačiau tolimą metimą pataikęs bei dar vieną kamuolį perėmęs Carteris leido sostinės klubui perimti mačo iniciatyvą į savo rankas bei užtvirtinti pirmąją pergalę.

„Lietuvos ryto“ klubas šiose rungtynėse atliko 18 rezultatyvių perdavimų, tolimus metimus metė 48 proc. taiklumu (12/25) bei perėmė 14 kamuolių gynyboje.

„s.Oliver“ lietuvių statistika nepateikiama.

„Lietuvos rytas“: Benas Madgenas ir Marcas Carteris (4 per. kam.) po 15, Robertas Carteris 11, Martynas Echodas 6.

„s.Oliver“: Krešimiras Lončaras 23, Ryanas Andersonas 12.

Grapis
Pasiseke raudonskuduriniams. Butu rimtesne komanda tai su sudais pervaziuotu per guoginiu lavonu rinkini.

#Kartumeszaginamakomanda
Su nkl lygio legionieriais ir telieka vos laimeti pries nkl lygio klubiuksti.
2017-08-31 16:00
Baron 2tsk, 3 klaidos:DDDDDDDDD
2017-08-31 15:57
Vakaru banga
Vienareiksmiskai Neptunas su kovingais lietuviais uzdauzys sita guogos haliucionacija. Maskvytis neveltui asmeniskai isniekino Kurtinaiti pries kelis menesius.
2017-08-31 15:55
Apgailetina
Su tokia statistika bet kuri komanda jau butu sudauzyta, o cia vos isstenejo. Vienas nepataikytas metimas ir rezultatas butu kitas. O cia juk buvo tik kazkokie Vokietijos autsaideriai Dzukijos lygio.
2017-08-31 15:52
Listas
Panasu kad legionieriais apkrauta sudetis bus nieko gero nezadanti nes kaip zinia legionieriai pirma puse sezono dar pazaidzia, o paskui ilgisi namu ir mala suda.
2017-08-31 15:49
Tik pries tokius lavonus ir siausti madgenui. Neveltui budavo nulis pries Zalgiri.
2017-08-31 15:43
Neveltui Madgen Eurocup TOP 16 etape rinko po 17 tasku. Bija kad jo verte kurkas didesne nei 170tukst kuriuos gauna o cainsuskas gera zingsni padare, nes po sezono jo verte dar 2-3 kartus pakils o tai reiskia kad eurolygos klubai tures moneti ispurka noredami isigyti madgena.Puikus pirkinys.

--
2017-08-31 15:33
Insanity

Su tokia statistika ir tai vos isstenejo. O kas bus kai bus mazesnis procentas is pataikymo ar maziau perimtu kamuoliu.
2017-08-31 15:27
Kai komanda surinkta is legionieriu, o keletas lietuviu nevaidina svarbaus vaidmens tai nieko is sitos komandos nebus.
2017-08-31 15:20
Nu jei Madgenas lyderiauja,tai daug pasako apie šitą raudonųjų sudėtį.Nieko gero jiems ir šiemet nenusimato.Tik Carteris nustebino,kad 4 kam.perėmė.Gynyboj reiškias neblogas.

--
2017-08-31 15:19
augis
Ko jus norite? Taigi susitiko panasaus pajegumo komandos.
Dilmah
Galinga pradžia, puiki pergalė! Rytas=LIETUVA!!!

--
2017-08-31 15:18
Vilnius
Krameris atrode visiskas lavonas. Ziauriau uz Janaviciu.
2017-08-31 15:16
Pries kazkokia vokietijos kaimo komanda ir madgenas patapo jau lyderiu, o baronas matosi isvis nepaslenka:)
2017-08-31 15:13
Robinis
Tik lietuviai gali garantuoti rimtas pergales, o pries visiskus vokietijos lavonus ir tai vos isstenejo. Praeitas sezonas parode kad legionu pasitiketi negalima, o matant kad guogos projekte normaliu lietuviu nera tai galima isivaizduoti kad artejantis sezonas bus zymiai blogesnis nei buve.
2017-08-31 15:09
Chimkai gales leisti savo trecia sudeti pries bronzine laikrascio klounada.