Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Universaliai pasirodęs Tomašas Satoransky surinko dvigubą dublį, Vojtechas Hrubanas pelnė 25 taškus ir padovanojo Čekijos rinktinei pirmąją pergalę Rumunijoje vykstančiame Europos čempionato C grupės etape.

20
29
6
100%
4/4

Roneno Ginzburgo kariauna 83:68 (21:22, 19:16, 22:9, 21:21) nugalėjo klaidų liūne paskendusius Rumunijos nacionalinės ekipos žaidėjus.

Po pirmosios mačo pusės čekams pirmaujant 40:38, mačo lūžis įvyko trečiajame ketvirtyje, per kurį Rumunijos krepšininkai pelnė tik 9 taškus, o į savo krepšį praleido 22.

Lemiamame ketvirtyje su 15 taškų persvara startavusi Čekijos rinktinė po Satoransky taiklių baudų metimų kėlinio viduryje atitrūko per 21 tašką ir atgal nebesidairė – 78:57.

Pagrindinis čekų įžaidėjas per 33 minutes pelnė 20 taškų (5/11 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 13 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 32 naudingumo balus.

Rumunijos ekipai pakovoti dėl pergalės neleido klaidos, kurių ji padarė 20. Tuo metu Čekija prarado 11 kamuolių.

Rumunijos rinktinė: Vladas Moldoveanu 24 (11/11 baudos), Radu Paličiučas 12, Octavianas Calota-Popa 7.

Čekijos rinktinė: Vojtechas Hrubanas 25 (10/19 metimai), Tomašas Satoransky 20 (13 atk. kam., 6 rez. perd.), Patrikas Auda 8, Martinas Krizas 8.

Rungtynių vaizdo apžvalga:

2017-09-02 01:25
Tipster
2017-09-01 23:44
Hrubanui šitas čempionatas turėtų padėti pakilti karjeros laiptais.Žaidėjas jau pribrendo būti vienu iš čekų lyderių,ką ir įrodė.Satoransky aišku neabejotinas lyderis,pilna jo visur.O rumunai tik parodė,kad bus ryškūs turnyro autsaideriai.