Nesunkią pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurės rungtynėse iškovojo Kėdainių „Nevėžis“. Kėdainiškiai namie 78:63 nugalėjo „Alytaus“ krepšininkus.

Aikštės šeimininkai nuo pat rungtynių pradžios ėmė įrodinėti savo pranašumą, kai rungtynes pradėjo spurtu 15:3.

Tačiau atitrūkti „Nevėžiui“ alytiškiai neleido ir jau antrojo kėlinio pradžioje iš Kėdainių ekipos persvaros buvo likę tik 5 taškai (21:16), bet aikštelės šeimininkai kaip mat atsitiesė ir vėl pabėgo į priekį.

28-ąją mačo minutę komandas teskyrė 6 taškai (51:45), tačiau tada „Nevėžis“ pelnė 8 taškus be atsako ir susigrąžino solidžią 14 taškų persvarą (59:45), kurios per likusį rungtynių laiką nebeišvaistė ir iškovojo pergalę.

„Nevėžis“: Žydrūnas Stankus 19, Tomas Čerkunovas 12 (8 atk. kam.), Benas Veikalas 12, Aidas Viskontas 11.

„Alytus“: Arvydas Straupis 14 (16 atk. kam.), Andrius Golokvoščius 10, Saulius Kazevičius 10, Marius Janišius 8 (18 atk. kam., 9 kld.).

o alytu trauke vis tos pacios matytos pavardes... gaila, kad zalgiris is ju janaviciu ir cepukaiti pasieme...