Antrą pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurės varžybose iškovojo Kauno „Aisčiai-Atletas“, namie 80:76 įveikęs Marijampolės „Sūduvą-Arvi“. Pastarajai komandai tai buvo antra nesėkmė per tiek pat mačų.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutes šeimininkų persvara siekė 7 taškus (75:68), tačiau kovingai rungtyniavę marijampoliečiai sugebėjo priartėti ir po Virginijaus Sirvydžio dviejų baudų likus žaisti 1 minutę 15 sekundžių ekipas skyrė vos 2 taškai – 75:73.

Egidijus Dimša tada vienu taikliu baudos metimu padidino skirtumą iki 3 taškų, o po to, kai Žydrūnas Kelys prametė iš po krepšio, kauniečiai dar labiau padidino savo persvarą – dvi baudas iš 4 įmetė Gediminas Navickas.

Visgi netrukus Vytenis Jasikevičius atgaivino intrigą. Likus žaisti 34 sekundes jis pataikė tritaškį nuo lentos, kuris kauniečių persvarą nukirpo iki 2 taškų – 76:78.

Po to, kai Gintautas Vileita suklydo, suvalkiečiams paskutinei atakai liko 11 sekundžių. Tačiau Gyčio Sirutavičiaus perdavimą atspėjo Tautvydas Barštys ir perėmęs kamuolį aidint finalinei sirenai privertė prasižengti varžovus.

Sumetęs abi baudas, Barštys įtvirtino kauniečių pergalę.

„Aisčiai-Atletas“: Gediminas Navickas 21 taškas, Gintautas Vileita ir Egidijus Dimša po 11, Tautvydas Barštys ir Vilius Šumskis po 10, Valdas Dabkus 8, Darius Gvezdauskas 5.

„Sūduva-Arvi“: Marius Valukonis 15, Virginijus Sirvydis 13, Aurimas Birgelis 12, Audrius Maneikis 10, Vytenis Jasikevičius ir Mindaugas Tamušauskas po 7.

Atrinkti (0) Visi (4)
O kuo tave Barstys stebina? Normaliai jis ir nkl zaide, o atlete pastoviai pelno virs 10 tasku (isskyrus su rytu man atrodo).

P.S. Kas cia per pavadinimas? Kaip galima "isplesti" pergale is nepirmavusios ekipos?