Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Galingai susitikimą pradėjusi, tačiau jo pabaigoje problemų prisidariusi Kroatijos rinktinė (3-0) Europos čempionate lieka nepralaimėjusi.

23
17
78%
7/9
57%
4/7

Didelį pranašumą iššvaistę Aleksandro Petrovičiaus auklėtiniai 76:72 (25:17, 18:14, 19:21, 14:20) nugalėjo Juodkalnijos krepšininkus (1-2).

Bojano Bogdanovičiaus vedami kroatai rungtynių pradžioje tiesiog išmaudė varžovus šaltame duše pabėgdami į priekį net 18:3.

Šis dušas juodkalniečius greitai išbudino. Jie dar antrajame kėlinyje prisivijo 28:31, tačiau įpusėjus mačui vėl užtikrintai pirmavo kroatai – 43:31.

Apčiuopiamą persvarą Kroatijos krepšininkai turėjo ir iki rungtynių pabaigos likus vos 3 minutėms (73:64), bet Juodkalnijos rinktinė sugebėjo pademonstruoti charakterį.

Tyrese‘as Rice‘as pelnė 8 taškus paeiliui ir sumažino Juodkalnijos deficitą iki minimumo 72:73. Tiesa, dvitaškį netrukus pataikė Dario Šaričius – 75:72.

Lemiamos savo atakos metu juodkalniečiai siekė lyginti rezultatą, tačiau Nikola Ivanovičiaus tritaškis skriejo pro šalį, o kroatų pergalę įtvirtino Šaričiaus baudos metimas.

Kroatų lyderis Bojonas Bogdanovičius per 32 minutes surinko 23 taškus (2/3 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 7/9 baudos) ir atkovojo 6 kamuolius. Net 19 taškų puolėjas surinko per pirmąją rungtynių pusę.

Kroatija: Bojanas Bogdanovičius 23, Dario Šaričius 13, Marko Tomasas ir Roko Leni Ukičius po 9.

Juodkalnija: Tyrese‘as Rice‘as 22, Bojanas Dubljevičius 17 (11 atk. kam.), Nikola Vučevičius 12.

Rungtynių vaizdo reportažas:

2017-09-04 22:09
Kasis
Bet kroatu lyderiai daugiau nei po 30 min losia o Gazoliai kaip siandien tai praktiskai ilsisi, Abrinesas ten kazkokia mikro traumele gaves, berods kelena susimuses.

--
2017-09-04 21:15
Kažkaip nepersistengia kroatai.Su vengrais gale laimėjo,su rumunais taip pat viena koja,dabar gal tik gale kiek atsipalaidavo,bet vistiek ne visu pajėgumu žaidė.Tikras lygis rytoj su ispanais paaiškės.Va ten jau reikės 100 % žaisti.